Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Norbi U1 sütikhez vajat is...

Norbi U1 sütikhez vajat is használ, akár 20 dkg-ot ishogy lehet U1-es igy a süti?

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 19:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mennyi órán át tanulmányoztad az update elméletét?


Szerinted miért nem 'update1' a vaj? Kérem szépen a folyamatot, ami miatt a vaj (most tekintsük simán zsírnak) a fogyást gátolja, tehát kerülendő lenne nektek.

2013. máj. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 haaat válasza:

Az életmód menüt kipróbáltam. Kaptam sütit is.


Tudjátok mi az érdekes? Az egy dolog, hogy vajat használ.. ami zsír.


A másik, hogy cukrot nem, de édesítő szert se, így kiváló, táblaszivacs íze volt a sütinek.


Szerintem ez az egész a pénzről szól, és ami baromságnak tűnik, az az esetek többségében az is.


Azaz, vegyél a boltben rendes sütit, csak nézd meg mennyi kalória van benne, és ne este edd meg ha lehet.


Most az, hogy a Norbisban elvileg 30%al kevesebb a kalória..okés, de ha finom sütit veszel cukrászdában, ami eleve ennyivel kisebb mondjuk, de nagyon finom..én inkább az utóbbit enném meg. :D

2013. máj. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Pér válasza:

Nekem, aki kipróbáltam módszerét és két hónap alatt 8 kilót fogytam úgy, hogy sokat és jó ízűeket ettem, hogy sosem voltam éhes és ami a legfontosabb, hogy a pocakom is lement, (semelyik más fogyókúránál nem ment le a pocak)mondhatja bárki, hogy csak a pénzről szól amit csinál.

Nálam olyan jól működött, ahogy eddíg semmi más, tehát kénytelen vagyok elfogultan nyilatkozni róla, hiszen bizonyított.

Egy biztos: nem próbálkozni kell, hanem be kell tartani amit ír, ellenkező esetben félkaró óriás az egész.

Uff.

2013. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

..

Pér, kedves. Minden lowcarb táplálkozás így működik, nem értem Ön eddig mit próbált ami nem segített.


Csak az update a legócskább minőségű alapanyagokból készít lowcarb termékeket, ne feledjük hogy a téglapor (ez most humor) is alacsony szénhidrát tartalmú, de viccen kívül az élelmiszeripar számos hulladéka IS az. Tehát hulladékkal is lehet úgy táplálkozni, hogy az a fogyást hatékonyan segíthesse. Látszik is, hogy működik.

DE az vagy amit megeszel? Mert akkor az updétosok nem állnak túl jól.

2013. máj. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
89%

Gyermekeim! A mumustól féltek.


Egészségeteket a különböző élelmiszeripari lobbik propagandája és az étkezési divatokat meglovagoló, csodamódszereket kreáló irodalom receptjei alapján próbáljátok őrizgetni.

Számomra nincs egészséges és egészségtelen étel, csak finom, meg "nemszeretem". Én úgy étkezem pici gyerekkorom óta, ahogy nagyanyáink a jó magyar kosztot csak disznózsírral, a finom süteményeket csak vajjal készítették. Háztartásomban étolaj és margarin nincs. A távolkeleti és mediterrán ételeket olivaolajjal készítem. Nem azért mert egészséges, hanem mert azokhoz az ízekhez az való. A "káros" anyagoktól való félelem beleül az agyba, és tényleg megbetegíti a szervezetet. Gondoljatok arra, hogy a "tiltott" ételek fogyasztása utáni "bűntudat" mennyire állandósul a gondolkodásotokban.

Más emberek iránti "jogos" harag, gyűlölet, ellenszenv lelketekből kivetése, a megbocsájtás pedig fel sem merül bennetek. Pedig a negatív érzések az egészség fő ellenségei.

Én egy 72 éves jó egészségben és lelki harmóniában élő ember vagyok. Szivem, érrendszerem (és egyéb részeim...) kiváló állapotban.

Pörkölteket a füstölt szalonna zsírján készítem. Jókat szalonnázom, zsíroskenyerezem. A kolbász alá a szendvicsre vajat kenek.

A reggeli szalonnát esetenként jóféle pálinkával alapozom, és igaznak tartom a régi magyar mondást: Jó bor, jó egészség!

Persze, ha vakai csak a margarint meg az olajat, meg a zsíradék nélkül sütött húst szereti, gusztus dolga. Az is egészséges lehet, ha jóízűen fogyasztja.


Jó egészséget kívánok mindenkinek!

2013. máj. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Pér válasza:

Harcműves kolléga!

Én nem a Norbi menüjét ettem, hanem a könyve alapján, magam vásárolt dolgokból készítettem az ételeimet,betartva a négy alapszabályt.

1. fehér lisztet felejteni

2. cukrot felejteni

3. étolajat (ahol lehet) felejteni

4. betartani az időpontokat, hogy mikor mit ehetek


Tehát nem téglaport és egyéb "nyalánkságokat" fogyasztottam, hanem teljesen hétköznapi élelmiszereket. (zöldségek, teljes kiőrlésű pékáru, zsírszegény sajtok, stb)Mindössze betartottam, hogy pl. este már nem ettem nehezen emészthető kajákat. Ettem én csülökpörköltöt, de csak ritkán és kizárólag délelőtt és keveset. Valamint a könyv szerint a bablevesbe ne tegyünk rántást és csipetkét. Én ezt sem tartottam be, hiszen ezek nélkül nem is bableves a bableves. Csináltam nokedlit teljes kiőrlésű lisztből. Botrányosan rossz volt,még a kutyám sem ette meg, úgyhogy azt pl. rendes fehér lisztből csináltam. Tehát néha "vétkeztem" is, mégis működött.

Ami lányeges ahhoz, hogy ne éhezzen az ember: naponta 5-6-szori étkezésre kell ráállni. Nem akkor enni, amikor éhes vagyok, hanem amikor érzem, hogy egy óra múlva éhes leszek, akkor kell egy kicsit betolni. Magyarán mondva, nem agyon terhelni a pocakot nagy zabálásokkal, hanem csak szinten tartani, hogy éppen ne legyek éhes és mindezt realtíve könnyen emészthető dolgokkal, belekeverve némi salakmegkötő anyagokkal. (pl. búzakorpa)

Nem akarok én itt reklámot csinálni, bármennyire is úgy hangzik, csupán leírtam a tapasztalataimat.

Itt lakik a szomszéd utcában az emberünk és egyszer elkaptam az utca alján, megkérdeztem, hogy ha olyan nagyokos,akkor mondja el,mit lehet kezdeni a pocakommal.

Elmondta, kipróbáltam, bejött.

Mivel nekem ami a szívemen, az a számon is, azt is megjegyeztem Neki, hogy azért azt tudjuk, hogy azért megy neki a bolt, mert kumma jól menedzselték az elején.

Mire a válasz az volt, hogy: ...igen, ez így van, de ha nem működne a módszere, akkor hiába menedzselik jól az elején, később befullad, hiszen nem jó az, amit hírdet.

...márpedig több mint 10 éve a csúcson van vele. Ez azért már jó ajánlólevél. (szerintem)

2013. máj. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy leírtad!


A ch csökkentett táplálkozás mindig is a világ legjobb ötlete volt, például ezerévekkel ezelőtt a nagy rizsfogyasztó Kínában. A taoisták lowcarb zöldségeket ettek, mert megfigyelték hogy jobb egészségnek örvendenek, hosszabb ideig élnek ilyen módon. Ősi kínai update módszer? :))

2013. máj. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Pér válasza:

Tulajdonképpen igen.

Ezt még a Norbi is megmondta, hogy amit Ő hírdet, az nem a saját felfedezése, mindössze az emberek szemét nyitotta föl, hogy lássák.

Ő vette a fáradtságot és jó nagy felhajtást kerekített e köré a tulajdonképpen valóban régen kitalált módszer köré.

Ezt bárki megtehette volna, de nem tette.

Tudod! Mint a reklámba: "...-hogy ez eddig miért nem jutott eszembe!"

...és még mennyi ilyen dolog létezik a világon!

2013. máj. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 annamari69 válasza:

Margarint én sem ennék, mert műanyag, aki nem hiszi, járjon utána.

De akármilyen jó is lehet az update módszer, nem enném meg délelőtt a csülköt, mert felfordulnék :-) Bár mindenki maga tudja, akinek jól esik, egye...

2013. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fújjj, én sem ennék csülköt ahhoz le kell vágni egy állat lábát nem? :S
2013. máj. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!