Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Miért gyűlölök mozogni?

Miért gyűlölök mozogni?

Figyelt kérdés

Az étkezéssel nincs problémám,meg tudom nagyjából állni, de egyszerűen utálok mozogni. Unalmasnak és kínník találom az összeset,nem érzem sose jól magam utána se közben, nem jön az endorfin stb. Mennyi időnek kell eltelnie,hogy élvezzem esetleg hiányoljam a mozgást??

Van ezzel más is így?



2013. jún. 11. 13:56
 1/8 anonim válasza:

Én is így voltam ezzel sokáig, sajnos én súlyproblémával küszködök. Nem az élvezetet kerestem a mozgásban, csak azt hogy na majd ettől hátha fogyok 1-2 kilót, így kudarcnak éltem meg, hogy ez nem így történik.

Több fajta csoportban vettem részt, míg rátaláltam 1-re amit szeretek, nem hiszem, hogy fogynék tőle, de élvezem minden egyes izzadságcseppet ami legurul a homlokomon, a jó zenét, engem szimplán kikapcsol :)

2013. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elkezdeni nehéz de ha kocogsz 20 percet utánna jön az endorfin. Közbe nem feltűnő.

Én küzdősportot űzök, változatos, kihozza belőlem a maximumot és fejleszt, emberekkel találkozok és jó a hangulat stb.

Amikor nem mozgok sem kifejezetten hiányzik, de amikor mozgok akkor egyértelműen jobban érzem magam.

2013. jún. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
már meg is válaszoltad a kérdésed
2013. jún. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én imádok mozogni, már pár alkalom után elkezdtem élvezni, nekem inkább a kajálással van gond. :(
2013. jún. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is utálok, pedig gyerekként táncoltam 6 évig versenyszerűen. Nem élvezem, kín, csak azért csinálom, hogy fogyjak.
2013. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem mozogtam semmit szinte 10 évig. Aztán fél évvel ezelőtt rámjött és kezdtem bicajozni, futni, lovagolni. A konditermet nagyon unalmasnak találom, de ezeket a szabadban lehet csinálni.


Ha jól kifárasztod magad az már ad valami elégedettség érzést, hogy meg tudtál csinálni valamit. Amúgy kb 1 hónap (3 alkalom / hét) alatt jutottam oda, hogy hiányzik ha 1-2 napig nem csináltam semmit.

2013. jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lovaglás? Tánc? Zumba?
2013. jún. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első válaszolónál a nagy igazság, nem azért kezdett sportolni, mert el akart, hanem mert fogyni akart. Meglátásom szerint kényszerből nem fog csoda történni, látod a közmunkások se dolgoznak, csak ott vannak, mert muszáj. Úgy érdemes elkezdeni, hogy szeretnél mozogni, és tetszik, amit csinálsz. Ilyen hozzáállással, hogy muszáj leadnom a plusz kilókat, nem fog menni. Inkább maradj dagadt, azzal is kevesebb problémát okozol magadnak.

Meg az is mi már, hogy az étkezéssel, nincs gond, meg tudod állni? Mit? Hogy nem eszel? Nem azt kell megállni, hanem olyan diétát kialakítani, ahol szépen lassan elhagyod a feldolgozott élelmiszereket, cukros, lisztes sz@rságokat, és a lényeg, hogy mindezt fokozatosan, nem egyik napról a másikra. Egy normális diétában nincs koplalás...nem kell majdnem belehalni...nem lesz zabaroham esténként.

2014. febr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!