Kezdőoldal » Fogyókúrák » Paleo diéta » Én nem tudok már szinte...

Én nem tudok már szinte semmit mozogni, mert asztmám miatt a legkisebb mozgásra is fulladok, de szept. -óta híztam 15 kilót, Mit tegyek? Szénhidrátok nélkül élek, meg gyümőlcsön és vizen, ez mennyit segít a fogyásban?

Figyelt kérdés
Azért irtam ide mert az orvosom aki adja a szteroidokat,elbagatelizálja a témát .volna valakinek tippje??julianna

#fogyni #mivel lehet mozgás nélkül
2013. ápr. 20. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
A tippem: másik orvos. Egyébként kizárólag szénhidráton nem lehet élni.
2013. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a gyümölcsök szénhidrátok, úgyhogy sztem nem élsz szénhidrátok nélkül.. mit eszel?
2013. ápr. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1. kérdés:

mennyire szigorúan tartod a paleót? eleve javulhatna az allergiád.


gyümölcsön és vízen nem kéne élni, zöldségeken és húsokon alapszik a paleo, kisebb részt gyümölcsökön - és persze valóban, vízen is.

2013. ápr. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Úszni sem tudnál? Az elvileg jó az asztmásoknak is. Valami mozgásformát biztos lehetne találni.

Egyébként mitől híztál?

2013. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ThaiChi. Jól kiegészíti az egészséges táplálkozást, fejleszti az állóképességet. Akár még a fulladásodra is jó hatással lehet, bár ezt a tapasztalatot majd hozza el az idő.
2013. ápr. 24. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

jaja a Thai Chi tényleg be jöhet vagy talán a Chi Kung

faterom oktatja is :)

2013. ápr. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,jelzem,hogy ide nem irtam le a teljes étrendemet,és miből mennyit eszem,de itt és most röviden:cukor tészta fehérlisztből készült dolgokat egyáltalán semmit,burgonya,rizs,minimális ,naponta 3x1evőkanál korpa 2 evőkanál natur,zsirszegény kefirben.Sovány csirke comb grillezve.napi 10 dkg rozskenyér,és napi 1 narancs,vagy mandarin ,alma,és kétnapra egy ananász.este 6-tól csak gyógyszerek vizzel.Uszni tudok csak keveset,mert hamar kifáradok,és nálunk nem hidegvizes az úszómedence,melevigzben nem egészséges úszni.Olyat meg nem engedhetek meg magamnak,hogy edzőterem,meg egyéb sport,de itt lehetőség sincs
2013. máj. 17. 14:23
 8/9 anonim ***** válasza:

ez minden csak nem paleo. miért nem eszel este 6 után? ez az egyik legnagyobb hülyeség :D korpa, burgonya, rizs, rozskenyér - ezek nem paleók és sok bennük a szénhidrát (nem élsz szénhidrát nélkül)

zsírszegény kefír - a zsíros jobb lenne, de zsírszegény??oO, amúgy ez sem paleo. talán egy házi, zsíros kefír az paleo lenne.

a gyümölcsök szintén szénhidrát.. gyakorlatilag a csirkén kívül csak szénhidrátot, vagyis cukrot eszel.. zsírt meg semmit :o ez minden, csak nem paleo

2013. máj. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, ez még mindig a nyugati étrend valamilyen finomítására hajaz sajnos, ami elég para. :(
2013. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!