Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogyan lehet derékból fogyni?

Hogyan lehet derékból fogyni?

Figyelt kérdés

Most híztam 6 kilót egy hónap alatt a fogamzásgátlótól, de még így is vékony vagyok. 12-15 éves koromban anorexiával küzdöttem. Maximalista vagyok és nagyon fontos (lenne) hogy tökéletes legyen az alakom. Most vagyok 18 és a hasamra híztam sajnos, és már nincs szép alakom (derék-csípő). Hogyan lehetne ezt formálni? Csak diétával? máshonnan nem igazán szeretnék fogyni, de úgy hallottam derékra meg hasra hiába tornázok.

164 cm vagyok és 52 kiló.

Köszönöm



2013. jún. 18. 18:20
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Jól hallottad, a torna nem viszi le a hájat. Fogyózni kell.
2013. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
de akkor meg onnan fogyok utoljára... pcsába. hogy csinálja akinek tökéletes alakja van? :D
2013. jún. 18. 18:49
 3/8 Myaa válasza:

Hát... Szerintem az volna a célszerű, ha a napi testedzés mellett fogyókúrát is beiktatnál. Ha külön-külön nem is, de együtt biztosan segíteni fognak!

A szép has érdekében szerintem igenis, hogy használ a torna! A neten keresgélj haserősítő gyakorlatok után.

Ha rendszeresen nekiállsz edzeni, és diétázni garantált a siker! Én még esetleg ajánlani tudom az ananász-diétát, állítólag gyorsan égeti a fölös kilókat.

2013. jún. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

ma 00:51

Ananász diéta? Hülye barom.


Kérdező: első a normális kajálás. Menjen sok hús és zöldség, a szénhidrátokat(kenyér, tészta, sütemény, cukor, gabonák, liszt) pedig zárd ki amennyire tudod. Ugyanis ezek felelősek azért, hogy ma annyi ember hízik vágósúlyra. Minden nap egyél húst, és zöldséget is. Akár este lefekvés előtt is, a 6 után nem eszünk dolog baromság. Minden diétának ez az alapja, ami használ.


Hasgyakorlatokkal nem lehet hasról fogyni. ÁÁÁÁÁÁÁ. A fejem verem a falba, mikor ezt olvasom. Ha a hasizmodat erősíted, azzal annyit érsz el, hogy a zsír alatt erősödni fog a hasizmod. A zsírhoz viszont ennek semmi köze. Nem fog izommá alakulni, csak a női magazinok szerint. Ilyen biokémiai folyamat nem létezik.


Ne tornázz, hanem edzzél rendesen. Akár konditeremben is, súlyzóval. Az a legjobb fogyásra is. Túl izmos soha nem leszel, ettől ne félj, ilyenekkel csak a lusta pi.csák ijesztgenek. De egyébként az is jó, ha heti 3-4x lassan kocogsz, vagy tempósan gyaloglassz egy órát. Vagy intervallumos edzés.

2013. jún. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Myaa válasza:

Ettől válnék hülye barommá? Mert nem egyezik meg veled a véleményem? :D Érdekes világot élünk mondhatom. Viszont akkor a torna részt korrigálnám edzésre.

És mivel hozzátettem, hogy a fogyókúra MELLETT a rendszeres testedzéssel érhet el javulást, de ne problémázz azzal, hogy ahelyett, hogy csak te is véleményt nyilvánítanál más emberek válaszába kötsz bele, ez így nem korrekt főleg azért nem, mert rosszul értelmezted a szövegemet.

U.I azért, mert neked nem használ a hasgyakorlat... Az még messzemenőkig nem azt jelenti, hogy akkor senki másnak nem lehet a hasznára ;) Attól lesz szép a hasa az embernek, de a diétával érheti el, hogy csökkenjen zsír.

2013. aug. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Tudod, ez nem szubjektív véleménynyilvánítás, ezek tények, amiket valaki vagy jól, vagy rosszul tud. Ez olyan, mintha a gyerek kioktatná a tanárt, mert aláhúzza a helytelen választ, mert neki az a véleménye, hogy az helyes.


A hülyebarmot az ananász diéta kijelentésedre írtam. Ananász diéta. Látod, mit írtál? Azt írtad, ANANÁSZ DIÉTA!!! Bár ha csak viccnek szántad, akkor elnézést kérek, biztos nekem rossz a humorom. Egyébként a te kommentednek kizárólag erre a részére reagáltam, a többi már nem rád vonatkozik, az a kérdezőnek írt válaszom. Értelmezni tanuld meg amit írnak neked, köszi.


A hasazós résznél sem rád reagáltam, de akkor leírom: hasgyakorlatokkal a hasizmodat fejleszted.Ha sokat hasazol, akkor szép hasad lesz a zsír alatt, de a zsír nem fog eltűnni. Sőt, sehogy nem lehet egy meghatározott helyről fogyni. Ha fogysz, mindenhonnan fogysz. Azt hogy honnan milyen mértékben, a genetikád és az alkatod dönti el. Aerob, kardió, és/vagy egész testes súlyzós edzés kell. Ekkor mindenhonnan fogy az ember, többek között a hasáról is. Ha már nincs rajta sok zsír, akkor persze, a hasizomgyakorlatoktól lesz szép, de a kérdezővel nem ez volt a helyzet mikor kiírta a kérdést.

2013. aug. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Czanik Balázs capoeira aerobik. szerintem nagyon jó a derék, csípő, has formálásra. :) Abból is a 2-es a legjobb.
2013. nov. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Van egy alkalmazás ami szerintem hatásos a neve Lose belly fat.
2020. máj. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!