Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Próbálta már ezt valaki?...

Próbálta már ezt valaki? Szerintetek működhet? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
[link]

#Kolbásszal #szalonnával a fogyásért
2013. júl. 4. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a pancser bármit csinál abból média hír lesz. Pontosabban bulvár. Irigylem (a pénzt amit kap érte).


Az ember mindig zsírt, húst eszik és evett. Mostanában cukrozunk és gabonázunk, de ez csak pár generációt érintő rossz szokás a nagy civilizáció egyik mellékterméke és kényszere. Majd kinövi mindenki. Az unokáink már mind sok zsírt és húst fognak enni, zöldségekkel, valószínűleg.

Mindig is hasonlóan evett az ember..

2013. júl. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
(Működik, egyébként. Természetesen, nincs minek működnie rajta. Ritkán vannak olyan betegségek amikor a fehérje/zsírfogyasztást korlátozni kell, de ez általában azért alakul ki mert.. eltért az ember éveken át a hús és zsírevéstől. Nem semmi)
2013. júl. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nem, nem próbáltam, de hetente eszem zsíros dolgokat, és nem vagyok túlsúlyos. Sőt nagyon vékony vagyok. Szóval biztos van benne valami.
2013. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!