Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Almaecet minden evés előtt...

Almaecet minden evés előtt próbálta már valaki?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 22:06
 1/5 Bakonyi Jázmin válasza:
az mire jó?
2013. júl. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
szar.!
2013. júl. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hasznos, ha a gyomrodat ki akarod égetni vele..én is ezt akartam kipróbálni, de ismerősök mind lebeszéltek róla, mert volt rá példa, hogy gyomorfekély érte az illetőt, vagy csak szimplán szétmarta a gyomrát..én a paradicsomlevest sem nagyon tudom megenni, mert akkor már ég a gyomrom, szóval nálam ez kizárva! de hát másak vagyunk, próbáld meg ha akarod! :)
2013. júl. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én igen. Sőt, meg is szerettem az ízét.Nyáron, ha már vízmérgezésem van, akkor is iszom egy pohárral .

Nagy súlytöbbletnél nem hatásos. De pl kis felesleg leadás, vagy szinten tartáshoz nekem bejött.

2013. júl. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A gyomor savassága mellett nem okoz gondot.


Minden savanyú dolog csökkentheti az étkezést követő inzulinszint emelkedést.

Ez jó kiegészítés szigorúan helyesen táplálkozó embereknek, de édeskevés liszt/cukorevőknek!

2013. júl. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!