Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 11 éves vagyok és 52 kiló nem...

Bencse02 kérdése:

11 éves vagyok és 52 kiló nem tudom, hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
2013. szept. 3. 16:52
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
Az hogy 11 évesen 52 kiló vagy ez nem feltétlenül baj , hiszen lehet hogy erős a csontozatod vagy eleve húsosabb alkat vagy de ha nagyon zavar akkor kezdj el egy kicsit sportolni (ugró kötelezni ,focizni ,kosarazni szóval amit szeretsz) de egyébként nem tudom hogy milyen magas vagy mert attól is függ 13/L
2013. szept. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Hát ilyen fiatalon, még nem nagyon hiszem hogy tudnál fogyókúrázni, de mondjuk próbáld meg, hogy édesség helyett inkább gyümölcsöt eszel, meg mondjuk az is sokat segít, ha nem eszel semmit délután hat után
2013. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem 11 évesen még ne próbálj semmilyen fogyókúrát, mert többet ártanál vele az egészségednek, mint amennyit esetleg használ. Amit tényleg megtehetsz, hogy egészségesebben étkezel: édesség helyett gyümölcs, ne nassolj az étkezések között, tiszta vizet igyál és ne cukros üdítőket (néha lehet gyülmölcslevet azért), reggelire ne három lekváros kenyeret egyél, hanem egy picike lekvárosat esetleg és sajtosat, sonkásat stb..


Nem tudom, mennyi és milyen tesiórátok van, de ha nem túl sok vagy nem túl intenzív, akkor beiktathatnál plusz sportot, ahogy már javasolták. Ugrókötelezés, lépcsőzés (pláne, ha magasan laktok: simán ignorálod a liftet, az lesz a sport), biciklizés, görkorizás, az órák közötti szünetekben is mindig sétálj pár kört (ez a gerincednek is jót tesz).


Szóval szerintem az egészséges életmódot célozd meg, és az hosszú távon fogyáshoz fog vezetni. Én mindig a 3 legkövérebb között voltam az osztályban, de mikor elkezdtem kedvtelésből naponta sportolni 17 évesen, ez magától lement, külön erőlködés nélkül.

2013. szept. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Reggerlire szoktam enni gm joghurtot müzlivel! Egyébként heti három foci edzésem van másfélórások! 156 cm vagyok. És ma még tanulás után lépcsőzök! Kérlek segítsetek mert vagy 6 kilótól szeretnék megszabadulni! Kérlek
2013. szept. 3. 17:39
 5/19 anonim ***** válasza:
fiú létedre elég ostoba vagy,nem vagy kövér pont jó s a súlyod nyugi ehhez a magassághoz ez a súly megfelel+ még nőni is fogsz
2013. szept. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok!!!!
2013. szept. 3. 19:43
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem kell fogynod egyél rendesen és folytad az edzést.
2013. szept. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
figyelj ne kilók alapján ítélj az izom nehezebb a zsírnál ha nem lóg rólad a szír és feszes a tested akkor nem kell fogynod
2013. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
utolsót osztom. fiú vagy, sportolsz és gondolom izmos vagy, ne a nőknél használt magasság -110 -et akard használni a te súlyodra:D
2013. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
rendszeres étkezés, ami azt jelenti hogy kb. napi öt. így nem éhezteted ki a szervezeted, és nem fogsz nagyobb adagokat enni. sok zöldség, gyümölcs, kevesebb kenyér, tészta, cukor és édesség.
2013. szept. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!