Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan foggyak le ha 14 éves...

Hogyan foggyak le ha 14 éves vagyokde a suli miatt nem tudok komoly dietaba kezdeni?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok fiu 190cm vagyok es 92 kg, de a suli menzája miatt nem tudok csak zöldséget zabálni. Segitsetek léccives

2013. aug. 14. 20:20
 1/5 Lipton18 válasza:
Nem kell csak zöldséget zabálni, az sem egészséges, mert a tested úgy nem jut hozzá a megfelelő tápanyagokhoz.Szerintem sportolj!Járj el konditerembe, fuss, vagy ha azt nem szeretsz, akkor mondjuk ússz, de tulajdonképpen fcizhatsz is, vagy amit szeretnél, a lényeg, hogy minél többször!.Ja, és ami még fontos, hogy este 7óra után már ne egyél, csak akkor, hogyha tudod, hogy este még mész valahova, ahol későig ott leszel, és elfáradhatsz!
2013. aug. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En heti 5ször megyek kosar edzesre de ez nem igazan segit
2013. aug. 14. 20:50
 3/5 Lipton18 válasza:
És az evéssel mi a helyzet?Ha este eszel, akkor hiába sportolsz, mert az este felvett, el nem használt szénhidrátok és zsírok felgyülemlenek a testedben.
2013. aug. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Enni kell, te nagyon okos! Csak zöldségtől felfordulsz. Egyébként most nincs is suli. Túl sok a kifogás!
2013. aug. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nem gáz az edzés segíteni fog nekem is segített!
2013. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!