Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért olyan drágák a Norbi...

Miért olyan drágák a Norbi update-es élelmiszerek?

Figyelt kérdés
Ki szerettem volna próbálni őket, de az áruk visszatart. Képtelen vagyok kiadni több pénz olyanért, ami más márkában sokkal olcsóbb, persze csak ha nem megy a minőség rovására. Az update-es liszten lepődtem meg a legjobban! Mi van benne, hogy 8szor annyibe keröl, mint a finomliszt?
2008. okt. 25. 17:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hogy norbi baromi gazdag legyen!!

inkább ne egyél lisztet, az a legjobb és legolcsóbb.

2008. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az update liszt proteinliszt, azért oylan drága. Nem tudom mi az a proteinliszt, de elvileg nem hízlal (ami persze hülye kifejezés, mert semmi nem hízlal, amíg nem tömjük két pofára, ez csak a bevitt kalóriáktól függ) A többi már valóban Norbi haszna a dolgokon. Mérlegejl! Ne azért vedd meg mert Norbis. Olyat vegyél aminek alacsony a kalóriatartalma és nincs tele mesterséges anyagokkal. A Norbis pudingban és túrórudiban annyi a kalória mint a rendesben, csak azokban édesítőszer van és kisebb inzulinválaszt vált ki, de a lényeg ugyanaz. Sztem pár dolog meg azért is drága mert L-karnition van benne. Nah ez megint egy hülyeség. Tök fölöslegesen van benne. Igaz h van oylan hatása h segít a zsírt energiává alakítani, de csak akkor ha sportolsz épp vmit, és elég nagy mennyiségben veszed be (asszem 2-3 gramm kell d enem akarok hülyeséget írni) a norbisban meg elenyészően kevés van és kiürül a szervezeből, anélkül h hatása lenne. Jah és sztem kerüld el az édesítőszeres dolgait, mert mind hashajtó.
2008. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Kell a pénz nekik, a szegényeken gazdagodik meg.
2008. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert a szegény mindenre elszánt fogyólúrázók hajlandók egy csomó pénzt leperkálni az álomalakért, és ebből van neki olyan kocsija meg háza... Egyszóval: teljesen egyetértek az előttem válaszolókkal, egy étel nem attól lesz jó a fogyókúra ideje alatt, hogy Norbis. Mindenből kaphatsz fele (vagy negyed?) annyi pénzért is egészségeset és nem hízlalót.
2008. okt. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom más alapanyagokból állítják ezeket elő,nem tudom...

De mondok valamit,amit mindenhol hangoztatni kéne.Ha nincs rá pénzed,ne vedd meg!Ha Update-diétázni szeretnél NEM kötelező hozzá update-termékeket is venned."Hozott" anyagból isd tökéletesen kivitelezhető!

2009. jún. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
mert b..i norbiokának meg kell gazdagondia vamiből...xd
2010. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
reklámfogás az egész. mert Norbinak van neve, és a naívak megveszik ezeket a mocskosul drága termékeket (én is update-ezem), de inkább én csinálom meg a kajákat, fele annyiért.
2010. ápr. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én alá írom, hogy az átlag emberek által tud a Norbi Audi A8-assal járni, DE a módszere TÖKÉLETES. A liszten gondolkodom, de amúgy nem veszem meg az Update termékeket, viszont a kódokkal 3 hét alatt -5kg.ot leadtam, úgy hogy nem sportolok egyenlőre. És aki elolvassa a könyvét az rájön arra hogy mennyi mindent jól lát a Norbi. Ajánlom figyelmetekbe amit az Utolsó Titok c. könyvében leír, hogy mi az elhízás, és az emberi rossz mentalitás forrása. Én ezt az életmódot választottam, és büszke vagyok arra amit eddig elértem, és amit még ezután elfogok, és azt is tudom, hogyha lesznek gyerekeim mit fogok másképp csinálni, mint ahogy engem is csupán szeretetből "felhizlaltak" a családtagok; Ügyes voltál, tessék egy csoki. 5-öst hoztál haza egész héten? Elmegyünk szombaton a McDonald's-ba. Oké néha én is elfogok menni, és majd a gyerekeimet is elfogom vinni, de nem az lesz "kajának" minősítve.


18/L

2012. márc. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!