Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Lehet hinni a kalóriafeltüntet...

Lehet hinni a kalóriafeltüntetéseknek?

Figyelt kérdés
Kaptam egy Norbi Update 1-es ananászos "természetes ásványvíz alapú szénsavmentes üdítőitalt" és a tápértékadatoknál azt írja, hogy 100 ml termékben 3(!) kcal van. Ez nekem kicsit gyanús, szerintetek lehet hinni ebben?

2013. nov. 9. 13:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha csak aroma van benne akkor lehet neki hinni.
2013. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ez abszolút elképzelhető, ugyanis valószínűleg csak aromát és édesítőszert tartalmaz, ezeknek pedig elég kicsi a kalóriatartalma.
2013. nov. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm. És igen, csak aroma volt benne és stevia édesítésként. (Nem mellesleg rémes íze volt.)
2013. nov. 10. 10:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Igyál vizet, az a legjobb.
2013. nov. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Montezzel értek egyet. Miért foglalkoztok egyáltalán ilyen mesterséges élelmiszerekkel?


Tök mindegy a kalóriatartalma, ha aromás víz akkor nem élelmiszer, ennyi.

2013. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi, hogy? Miquel, bocsi.
2013. nov. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Általában vizet iszok, de a mostohaanyám vett egy kartonnal és rámsózta... De rémes volt, inkább visszaadtam az egész packot neki.
2013. nov. 15. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!