Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Szerintetek lehet hinni a...

Dávid 03 kérdése:

Szerintetek lehet hinni a fogyasztó kapszulákba?

Figyelt kérdés
2012. dec. 31. 20:41
 1/10 anonim válasza:
super fat burner-ben igen, az jó. én szedtem és használt.
2012. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja. A kapszulákba bele. Ha nincs normális étrended, akkor nem fogsz fogyni.
2012. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
HINNI lehet, csak nincs értelme - ezektöl nem fogsz lefogyni soha, csak megbetegszel.
2012. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a legjobb mód a fogyásra még mindig a diéta és sport. Lehet hogy vannak olyan méregdrága tabletták amik besegítenek az emésztésbe, de nem fogsz tőlük lefogyni, csak szétroncsolják a májadat, a gyomrodat, és még elég sok dolgot.
2012. dec. 31. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hinni mindenben lehet.

Még a reptoidokban is.

Csak nincs túl sok haszna:D

2012. dec. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%

Én próbáltam párat. Volt olyan, ami segített és látványos is volt a fogyásom, de hónapokkal később vissza is jöttek a leadott kilók.

Persze, ez tőlem is függőt nagyban, hiszen nem csináltam non-stop a fogyókúrát. Ráadásul nem éltem vízen és száraz kenyéren.

Végül abbahagytam a fogyókúrákat, mert terhes lettem és a magzatnak nem a legjobb, ha felesleges szereket viszek be a testembe.

1,5 éves a lányom. Őszintén megmondom, hogy 70 kilósan kezdtem a terhességet és 103 kilóval lett vége.

Sajnos sok gyógyszert kellett szednem, mert a 24. hétben beindult a szülés és vissza kellett tartani. Addig csak 7 kilót híztam, a többi utána jött fel rám mellékhatások miatt.

Kb. 1 éves volt a lányom, amikor a sok felesleges szer kiürült a szervezetemből és a hormonok is normálisan tették a dolgukat.

Sokáig depressziós voltam, de próbáltam pozitívan nézni a dolgokat, hiszen ott volt a világom kis csodája, a lányom!


Szóval, betöltötte az 1 évet és fordulatot vett minden. Aktívabban tevékenykedtem itthon. Úgy raktam rendet, hogy közben ugráltam, hajolgattam ütemesen zenére. Porszívózást is úgy csináltam, hogy közben a hasamat, csípőmet mozgattam. Főzés közben 1 kilós lisztet emelgettem.

Tehát ilyen "sufni torna" jellegű volt :))

Aztán a férjem születésnapomra meglepett egy kondi bérlettel. Nagyon jó volt a heti 3×2 óra kondi. Se gyerek, se gondok, se sírás.. csak én, a hájam és az új életmódom.

Ledobtam 18 kilót. Mellette nem ettem mást, csak kevesebbet. Plusz, minden este gyümölcsöt.


Egyébként számomra a férjem volt a stabil pont. Ha ő nem mondogatja, hogy 100 kilósan is ugyanúgy szeret, mint nőt, feleséget és asszonyt, akkor nagyon összetörtem volna lelkileg!

2012. dec. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó, gratulálok, szépen összehoztad!:)

Egyébként elképzeltem ahogy takarítasz xDXD

Eléggé vízuális típus vagyok:)

Bocsi, de ezen 5 percig röhögtem:D

21/F

2013. jan. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen, mert ha nem is fogy súlyban de a pénztárcád biztos.
2013. jan. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
mindenkinél más használ, attól függően, hogy mitől, miért és hova hízott. Ettől függetlenül arra szeretnélek figyelmeztetni, hogy minden gyógyszernek annyi mellékhatása van,- ha egy kicsit utánaolvasol, az egész nem más mint üzlet a gyártóknak-, hogy életed végéig cipelheted a problémákat amiket okoz. Tudom, hogy közhely, de állíts fel magadnak szabályokat, pl gyalog megyek fel az emeletre, két megállóval előbb szállok le a buszról, és azt lesétálom, csak napi egy kenyeret eszem, és csak egy cukrot teszek a kávémba... Ez nem egyik napról a másikra segít, hanem egy kicsit lassabban, viszont végleges eredményt hoz. Ha van lehetőséged próbáld ki a speed fittnesst. Mindenesetre, ha továbbra is úgy élsz mint eddig nem fog változni semmi. Ez alapszabály. Sok sikert.
2013. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dagobert válasza:

Mindenkinél más a jó. Én 10 évig kerékpár versenyeztem, és a

tiszta L-carnitin vált be. Biotech kb 4000Ft fél liter. Elég pár hónapig.

2013. jan. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!