Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Még csak egy hete diétázom és...

Még csak egy hete diétázom és már 3 centi lement testrészenként ezt mindennap reggel megmérem viszont kilóban mérlegen meg szinte semmi egy kiló sem?

Figyelt kérdés
Ja és nem tornázok szóval nem hiszem hogy az izmaim súlya miatt nem mozdult a mérleg!Vagy csak türelmetlen lennék?:)
2013. nov. 16. 20:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
A súly nem számít, elég hetente mérni makadat!! Amúgy a víz miatt nem mozdul a mérleg!
2013. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
hogy csináltad? nekem 2hete egy centi se ment le csak 4kg
2013. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Csak 4 kg???Hát az pedig nagyon jó hidd el én örülnék neki ha annyi minuszom lenne de remélem tényleg csak a viz miatt de többen is mondták hogy látszik rajtam meg a centi is fogyást mutat csak a mérleg még nem!Norbi update 1 dietával egyébként ismerősöm azzal fogyott 2 honap alatt 12 kg és erőt adott hogy én is elkezdjem!
2013. nov. 16. 20:24
 4/21 anonim ***** válasza:

Első héten fölösleges bármit is komolyan venni. Az első hetek mindig a test adaptációjáról szólnak. Fölösleges víz/méreganyagok távozása, gyomor összeszűkülése stb.

Izom nem megy fel ennyi idő alatt, tehát valószínű arról van szó, hogy most nem eszed tele magad minden nap.

2013. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Sok fogyni vágyó elfelejti, hogy nem a mérleg mondja-e meg, hogy dagi vagy-e, hanem a tükör. :)

A testsúlyt a testzsírnál jobban befolyásolja a víztartalom, izomtömeg, csontsűrűség. Persze egy bizonyos mértékig, mert ha valaki 50% testzsírral 120kg, akkor egyértelmű a dolog, hogy miért annyi a súlya. De ha valaki 60kg, az lehet 5 meg lehet 20% testzsírral is.

2013. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Elkezdted elkövetni a mindennapi mérések hibáját.


Kérdés, hogy ezen kívül vajon mibe csúsztál még bele.


Mennyire update szerint eszel?

2013. nov. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Csak türelmetlen voltam de azért köszi a válaszokat!:) -4 kg ment le eddig és - 5cm testrészenként!:) Látványos már tükörből is és mondták mások is h látszik!Nem eszem fehér lisztet se cukrot se tésztát se rizst!Hust,zöldségeket update 1 es menüt rendelek alacsony szénhidrát tartalmut!Reggelente update péksüti és 6 után semmi!
2013. nov. 30. 12:43
 8/21 anonim ***** válasza:
Nagyon vigyázz az update sütikkel és alacsony szénhidrát tartalmú készételekkel, mert nagyon csúnya mérgeket tesznek bele. Cukrot mondjuk nem, ez igaz.
2013. nov. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Mint például?
2013. nov. 30. 17:38
 10/21 anonim ***** válasza:
53%
Pl. glutén, szójaliszt, a táplálkozásunkba teljes mértékben bele nem illő adalékanyagok.
2013. nov. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!