Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Reggel 74, 0 most meg 72,7...

Reggel 74, 0 most meg 72,7 kiló vagyok. Hogy lehet? (közben rendesen ettem és ittam is)

Figyelt kérdés

Pl lehet, hogy csak vizet vesztettem? Vagy miért lehet eZ? a

NAPI 1 KG nekem kicsit soknak tűnik


2013. márc. 16. 14:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Már ott elég nagy a baj hogy naponta többször méred magad és ilyen hülyeségekkel foglalkozol, lehet nagyot kakiltál, de az se mindegy némelyik mérlegnél hogy éppen hova állsz rá az is tud "csalni".
2013. márc. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 intrepid ***** válasza:
63%
Jól kiszartad magad.
2013. márc. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is a székletedre tudok tippelni, ha nem volt egy ideje akkor jól összetömörödhetett és több mint fél kilót is jelenthet. Ha pedig nem digitális mérleged van, akkor az is csalhat egyenletlen talajon, vagy mert máshogy álltál rá. Szerintem se mérd magad állandóan, minden nap reggel wc után meztelenül ajánlott. Ha többször méred beleunsz a fogyókúrádba (gondolom amiatt a méregetés), mert mindig más eredményt látsz. Legideálisabb 3 naponta reggel, vagy centivel mérni magad.
2013. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Digitális a mérlegem.
2013. márc. 16. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!