Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szeretnék NYÁRIG lefogyni...

Szeretnék NYÁRIG lefogyni legalább 15 kg? úgy hogy reggelire egy Updates kifli, ebédle nme tudom mit egyek, tanácsot kérnék. és vacsorára tudtunk meg rendelni updates vacsit. Ez így lehetséges?

Figyelt kérdés

2014. jan. 18. 18:10
 1/9 anonim válasza:
Ebédre sült csirkemell, vagy valami hús, hal, párolt zöldséggel, salátával... ilyesmi :) Emellett mozogni sem ártana azért!
2014. jan. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de a többi jó? akkor az jó ha itthon fekvőzök, felülésezek, ilyesmi? meg mennyit kellene kocognom naponta?
2014. jan. 18. 18:21
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Napi több óra (2-3) intenzív mozgás, napközben nincs lefekvés és hendőkélés, sok folyadék, ami kitölti a gyomrot. Mozgás nélkül lelöttyed a bőr a zsírpárnák eltűnésekor. Vacsora nincs.
2014. jan. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Sokat kardiózz(spinning,futás..),cukrot fehérlisztet száműzd(szem.szerint én az édesítőnek sem vagyok híve,akkor inkább xilit),nekem ismerősöm pár hónap alatt lefogyott 15kg-ot napi 1ó futással és 6után nem evéssel(meg persze a fentiekkel..)Kitartás!:)
2014. jan. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm a biztatást! akkor ebédre csirke mell, vacsi update-es kaja, reggelire updates kifli updte1es vajkrémmel vékonyan meg kenve lehet enni

?

2014. jan. 18. 18:44
 6/9 A kérdező kommentje:
mellékesen 14 éves vagyok :)
2014. jan. 18. 18:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazából lehet rendelgetni mindenféle kaját, de nem sok értelme lesz, ha nem adsz bele mindent.


Múltkor próbáltam egyik barátnőmnek tanácsokat adni, hogy mivel fogyhat le TÉNYLEG.

Annyi válasza volt, hogy hát ő nem tudja megoldani,mert nem esznek minden nap húst.

Közben egy időben rendelgettek neki kaját,mert a térdének nem ártana, ha vékonyabb lenne. Csak szart se fogyott, nevelőapja rá is kérdezett, hogy is van ez...:D

Nyáron együtt jártunk kondiba,én most is járok rendszeresen, ő meg a havi korlátlan bérletéből jó ha volt lent 6x.


Szóval szerintem hülyeség a kajarendelgetés is, de mind1.

És kevés a 3 étkezés is.


Kiszámolnád, hogy mennyi kajában van 1,5-2/ ttkg szénhidrát, ennél jó sok húst, tojást, túrót, halat, és ennyi lenne az egész.

2014. jan. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hagyd ezeket az update műkajákat. Borzasztóan egészségtelenek. Tele vannak szójával, mesterséges édesítőkkel, térfogatnövelővel stb. Teljesen felesleges ilyet enni!

Nyárra bőven lefogysz akkor is, ha egyszerűen egészségesen eszel. Teljeskiőrlésű pékáru, sovány húsok, hal, zabpehely, rizs, mértékkel mehet tejtermék is (ha bírod a laktózt és nem leszel tőle felfúvódva meg pattanásos), néha egy kis főtt krumpli is jó, natúr magvak és persze sok zöldség, gyümölcs.

Ennyi a titok.

Ha meg néha megkívánsz egy édességet vagy nehezebb kaját, egyél, csak ne napi szinten. Pl. ha heti egyszer ebédre eszel egy pizzát, meg utána egy desszertet, simán tudsz fogyni.

Meg persze sportolni kell.

2014. jan. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Egyél finom batyut!
2014. febr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!