Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Lehetséges, hogy visszahízok?...

Lehetséges, hogy visszahízok? 1 hét alatt sok 1,5-2 kg?

Figyelt kérdés

Tanácsra lenne szükségem!

Pont ma 1 hete hogy elkezdtem az update-t. 1 hét alatt fogytam kb 1,5 kg-t. Az első naptól kezdve tornázom és biciklizem minden nap. Félreértés ne essék,nem hagyom abba,csak nagyon félek hogy visszajön,esetleg a duplája mint amit leadok. Nem koplalok,nem éhezem,no cukor-liszt.


2013. máj. 2. 14:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Egy hét alatt pont ennyi kiló az egészséges mértékű fogyás. Nem fogsz visszahízni, főleg ha folytatod.
2013. máj. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi,már kezdtem kétségbe esni :)
2013. máj. 2. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:
22%

Elég sok. Heti 1 kiló a felső határ szokott lenni, nagy túlsúlynál több.


Az tény, hogy nem jó ételeket eszel. De eszel eleget? Jóllaksz rendesen? Ez így szerintem is para, jól gondolod.

Nem kellene bevállalni az update mocskot, hiszen érdekel az egészséged elvileg..

2013. máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó,de az első héten még víz is lehet az a 1,5 kg. Nem?
2013. máj. 2. 14:24
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, eszem eleget!
2013. máj. 2. 14:26
 6/7 anonim ***** válasza:
Első 2hét bőven lehet több. Viszont utána nem egészséges heti 1kg-nál több fogyás.
2013. máj. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jogos.
2013. máj. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!