Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mit tehetnék, hogy ne jöjjön...

Mit tehetnék, hogy ne jöjjön rám bizonyos időközönként csokievési roham?

Figyelt kérdés

Szeretnék fogyni, kb. 10-15 kg-t, de kicsit bonyolult a helyzetem. 2,5 éve nagyon sokat fogytam, koplaltam és melette dolgoztam (vendéglátás) ami testmozgásnak is beillik nyáron. A lényeg, hogy kb 1 év múlva elkezdett visszajönni a leadott súly, most majdnem ugyanott vagyok ahol kezdtem. Az emésztésem nagyon lelassult, gondolom a korábbi nem túl tartós hatású nem-evésemnek köszönhetően, ez azóta sem javul. A másik a rám törő csoki, édesség vagy egyáltalán bármi evés. 3 napig bírom a normális nem koplalós kiegyensúlyozott kaját aztán egy nap alatt bepótolom ami előtte kimaradt. És az okát nem igazán tudom, ha magányosnak érzem magam akkor van ilyen vagy motiválatlan vagyok vagy csak simán úgy kelek reggel hogy ma semmi nem jó. Nagyon nehéz ezen túllépnem... nem is sikerül mostanában.

Szoktam tornázni, járok heti 2X gyógytornára, de a lassú és max 10-15 perces mozgolódáson kívül mást nem tudok tenni egyenlőre mert szinte mindig szívitmuszavarom van ha felpörög a szivem,ezzel Debrecenben kezelnek, még nem sikerült megoldani. A dolog elég komolynak néz ki, nem is szeretnék egy infarktust kockáztatni szóval a mozgás csak részben működik.

A Norbi duci tréning milyen? lassú és könnyen végezhető?

Vagy valami étvágycsökkentő? Segítsetek mihez fordulhatnék! Köszönöm előre is.


2014. jan. 25. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Azt mondják hogy ha ránk tör az éhségérzet, akkor jó például ha iszunk egy kis vizet, vagy borsmentát szagolunk (bármennyire is furán hangzik :) ). Én is így vagyok vele, nagyon szeretem a különféle édességeket. Egy jó alternatíva az étcsoki, mert kevesebb benne a cukor, vagy olajos magvak például. A testmozgásnál a séta és az úszás jöhet szóba az állapotod miatt szerintem. Ahová lehet menj gyalog. Mégha nem is tűnik soknak legalább mozogsz. De azért kérd ki az orvosod véleménynét is. Ha esetleg megkívánnál valamit edd meg, de csak mértékkel.

Sok sikert hozzá :) Remélem tudtam segíteni :)

2014. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
c vitamin, sok zöldség, mégtöbb zöldség, kicsi gyümölcs, pohár víz, akaraterő, a végén egy kis lekváros műzli
2014. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ajánlom figyelmedbe az upadate rendszert, ahol nem kell koplalni és nem lesznek ilyen gondjaid.


a csokifalás rohamaidra is tudok orvosságot: a boltokban már lehet kapni több fajta diabetikus csokoládét is, nyugodtan eheted őket. (azért 6 után már ne)

2014. febr. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!