Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen időközönként, miért...

Milyen időközönként, miért (lassuló fogyás/egy bizonyos időő eltelte után vagyok. ) lehet töltőnapot tartani diéta közben? Töltőnapkor miket lehet enni? Pl. : rántott sajt, pizza, mogyoró. és mennyit?

Figyelt kérdés
2012. febr. 22. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Én minden szombat-vasárnap "töltőnapot" tartok, de olyankor is max. 2000 kcal-t szoktam bevinni, alapból pedig 1400-at. Szinte mindegy, hogy ezt a mennyiséget mi teszi ki. :)
2012. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
7%
eheted mindegyiket csak mértékkel és 6óra előtt sőt 6 után semmit se egyél. Max. egy pohár tejet igyál. Próbálj meg mellette tornázni is, így a "zsír" átalakul izommá és nem lesz rottyant a bőröd. Ha hasról szeretnél fogyni: felülés, lábról,popsiról: futás/biciklizés/úszás/kondi, ha kézről akkor fekvőtámasz és kézgyakorlatok. Sok Sikert remélem ezzel segítettem.:D
2012. febr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

ÁÁÁ!! 17éves lány létemre van annyi eszem, hoyg a zsíííír NEM alakul át izommá.....

És az "este 6után ne egyél semmit" dologtól is falra mászom. Ha 9kor fekszel le, akkor ne egyél este 6 után. Viszont aki 11kor bújik ágyba, az akár 8 körül is ráér vacsizni. A szervezetedben nincs óra. Hopp 6 óra van, már akkor nem szabad ennem...2-3 órával lefekvés előtt már ne egyél, és az nem feltétlenül 6 óra. Minek éheztetnéd magad??? Agyrém ez a sok tévhit meg diétamítosz....

2012. febr. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

húúúú Te második válaszoló honnan pottyantál ide közénk? Még ilyen marhaságokat leírni...


Még hogy 6 után ne egyen, meg a zsír átalakul..De a kedvencem az volt mikor azt írtad hasból felülésekkel lehet fogyni... muhahaha

2012. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 *gin* ***** válasza:
not sure if trolling or just stupid as hell...
2012. febr. 23. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Második válaszoló, ezt most viccnek szántad, vagy tényleg ilyen hülye vagy?
2012. febr. 23. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
11%
Nem nem vagyok hülye. Tapasztalatból mondom. 2hónapja nem eszem 6 után (bármikor is fekszem le aludni), minden este megcsinálok 50-100felülést és megy le a hasam. Majd ha jobb idő lesz elkezdek futni. És mindent eszek. Pizzát,húst,cukrot.. csokit kivéve vagy nagyon ritkán(pedig imádom). Hozzátéve.. ez a genetikától is függ ki milyen gyorsan tud fogyni.
2012. febr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem nem vagy hülye... csak szépen belőtted magadnak a cukorbetegség irányát...
2012. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!