Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Hogy kell használni a Dr....

Hogy kell használni a Dr. Schwarz update zsemlemorzsát?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kell hozzá liszt, és tojás, vagy egyből mehet ezzel? És ha nincs update lisztem, de kellene hozzá, akkor kihagyhatom? Csinálhatom csak tojással, és zsemlemorzsával? Hogy süssem tepsiben?


Köszönöm szépen a válaszokat!


2014. máj. 10. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Úgy használod ahogyan szeretnéd, de leginkább sehogy.


"Összetevők: Búzaglutén, lenmagliszt, búzaliszt, élesztő, növényi olajok és zsírok (napraforgó, pálma, repce), sovány tejpor, ivóvíz, emulgeálószer: nátrium-sztearoil-2-laktilát; enzimek, savanyúságot szabályozó anyag: kalcium-foszfát; lisztkezelő szer: aszkorbinsav, étkezési só."


Ez egy hulldék, mocsok, más néven szemét. Amennyiben elfogyasztani szándékozod, még egy figyelmeztetést megérdemelsz:


Mivel nem zöldség, nem hús, nem tojás (stb.) nem étel, nem élelmiszer így nincsen különösbb okod az elfogyasztására. Ha megteszed akkor azt saját felelősségre, saját döntésed alapján teszed, ahogyan szeretnéd úgy.. úgy készítsd el, hogy a kívánt ételt kapd, senki sem tudja mit akarsz sütni, én személy szerint azt sem tudom miért nem akarsz élelmiszert enni, miért gluténos lenmagot eszel (+ a további összetevőit).


Sima lenmag nem lenne káros, ez az anyag viszont sajnos nem lenmag, csak van benne lenmag liszt is.

2014. máj. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Valaki a kérdésre válaszolva :)?
2014. máj. 10. 09:28
 3/8 anonim ***** válasza:

Ez övön aluli volt.. direkt leírtam, hogy úgy készíted el ahogyan akarod, erre továbbra is fent tartod a kérdésedet. Ezt a kommunikáció halálának nevezem el.

R.I.P. 2014.05.10. :(

2014. máj. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor mit ajánlasz helyette?

Tudom, illetve én sem hiszem, hogy annyira nagyon egészségesek lennének ezek a termékek, de még nagyon tapasztalatlan vagyok e téren. Próbálok minél többet olvasni a témában, de húúúú kezdek elveszni. Az egyik oldal ezt mondja, a másik azt.

Most egyelőre az volt a kérdésem, hogy hogy süssem meg rántott husiként.

2014. máj. 10. 10:13
 5/8 anonim ***** válasza:
Szegény éhezőkkel vagyunk tele, és sok ember meg a hal szálkás Réka & Norbi pénztárcáját támogatja. És hogy röhögnek. Az embereken. Pénzzel könnyű.
2014. máj. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem esett le nekem, hogy rántott húst szeretnél sütni, így érthető hogy nem igazán tudtam konkrétabb választ adni :))

Legalábbis remélem.


Az ember hús és zöldségevő. Hal, tojás, olajos magok és még valamennyi gyümölcs is belefér.


Glutén, tej, szója mind gázos ételek.


Panírhoz: lenmag (olajos mag), kókusz, mandula liszt, olajos mag pelyhek (egyik sem tejes, egyik sem gluténos, egyik sem szója, ez a különbség az update termékekhez képest).


[link]


Most nem írok már arról hogy amit én írok az miért jó, más miért nem jó.. ne haragudj, de nem tudok mindenkit meggyőzni, olvasni kell és kiszűrni a lényeget. Leírtam mik a természetes táplálékok, mik férnek még bele (pl. panírozáshoz) és mik azok, amik divatosak (pl. update liszt alapanyagok) de valójában nem jó ételek.


Olvashatsz miért nem jó a glutén, szója stb, de ez már rajtad múlik.


Hús természetes és jó étel, tojás is, ha ilyen lenmagos valamibe forgatod.. nézzük, lenmaggal nincs semmi probléma :)

2014. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Oké az utolsó válaszod már tetszik, illetve érthetőbb számomra. Sejtettem, hogy a paleora gondolsz, nekem is "tetszik", csak még barátkozom a gondolattal. Nem szeretnék teljesen updates, vagy paleos lenni, vagy akármilyen, valahogy szeretnék megmaradni a középútnál. Nem célom a fogyás, inkább csak az egészséges életmódra való átállás.

Most elkezdtem olvasni a lenmaglisztről. Azt hiszem veszek, és kipróbálom. Még egy kérdés. Oké, bepanírozom, de hogy süssem meg :DDD? Tepsiben szeretném, de nem tudom hogy kell.

2014. máj. 10. 11:26
 8/8 A kérdező kommentje:
Oké, nem szóltam, most olvastam a linket, amit küldtél :). Köszönöm:)!
2014. máj. 10. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!