Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Súlytartók! Sok reggelire 2...

Súlytartók! Sok reggelire 2 db Update péksüti? (mondjuk csiga, vagy az új sajtos pogi) összesen 20 g ch Update szerint miket esztek? Fogyni nem szeretnék, súlytartós étrendesek előnyben.

Figyelt kérdés

Sok helyen olvasom,hogy a reggeli legyen nagyon bőséges,mert,akkor a nap további szakasza nem olyan nehéz,másoknak elég egy joghurt,meg egy szelet műzli.Sok update-s ezt csinálja.Én ebédig nem tudok ellenni egy joghurton meg egy műzlin pl-.

A súlytartó pl péksütiket fogyaszthat akár este is?Napi 30-45 perc intenzív mozgást belekalkulálva.2-eset nem eszem.


2014. márc. 3. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem sok, én volt hogy vacsira ettem ilyet és nem gátolt a fogyásomban.
2014. márc. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 PalotaiM válasza:
Szerintem jó, de én csak pár piritóst szoktam enni, aztán napközben inkább valamit inni szoktam pl.:Mizo tejeskávé vagy madártej :D!
2014. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!