Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Rubint Réka edzés hozott már...

Rubint Réka edzés hozott már eredményt itt valakinek? Hány kilót fogytatok?

Figyelt kérdés

Most tornáztam rá egy istenit, tényleg nagyon megmozgat egy-egy 20+20 perces edzés. :)

De ez hosszabb távon fog eredményt is hozni? Heti négy edzést terveztem, mellette úszok+bringázok.

Az étkezésem egészséges, cukor + szénsavas üditők és egyéb egészségtelen dolog kizárva. Plusz csökkentettem a szénhidrátot is, de a munka miatt nem zárhatom ki teljesen.

Nektek milyen sikerélményetek van az RR edzésekkel kapcsolatban? :) Mit értetek el és mennyi idő alatt?


2014. jún. 27. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
1 év alatt nem fogytam csak 5 kilot, nekem nem jött be.
2014. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
48%
Nem ajánlom. Keress inkább mást, lehetőleg ne magyart.
2014. jún. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem beválik már évek óta,ahogy időm engedi mindig beteszek 1-1 DVD-t és szabadidőmhöz mérten végigtornázom. Ezt még futással szoktam kiegészíteni levezetésként.
2014. júl. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem bevált a Réka torna. Heti 2szer az óráira is járok. Bár nekem nem a fogyás a cél, hanem a feszesítés.
2014. júl. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
nekem sem jött be, nemigazán hoz változást és unalmas. ha igazán ütőset akasz próbáld ki az insanity-t tuti siker :)
2014. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!