Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Szeretnék hizni de hogyan?

Szemikee Baba kérdése:

Szeretnék hizni de hogyan?

Figyelt kérdés

vega vagyok és zöldséget , tésztát és gyümölcsöt eszek

sárgarépa,tök,hagyma,krumpli,alma,meggy,barack és szilva mást nem , hogy birnák hizni mit tegyek? lécci segítsetek 44kg vagyok



2014. júl. 16. 20:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
ha ilyen alkat vagy, nem fogsz meghízni semmitől. Edzés után közvetlenül ha eszel annak hízás a következménye. De hús nélkül szerintem nincs sok esélyed rá... Egyél sok szénhidrátot
2014. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Ezekkel amit eszel esélytelen ha meg sok szénhidrátot eszel csak löttyedt leszel és felnyomod a vércukor szinted.

Vegyél fehérjeport pl szója proteint, az vega protein :D Olívaolajat is beszerezhetsz, meg súlyzós edzés.

2014. júl. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek :) és ha edzek és utána eszek attól hízok?
2014. júl. 16. 23:25
 4/19 anonim ***** válasza:

Igen, de legalábbis nem fogsz izmot veszteni és ha nem is fogsz elhízni :D de legalább formásabb leszel, mert ugye az izom adja a formát.

Sok sikert.! :)

2014. júl. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Mit edzek? :) guggolás , futás , fekvőtámasz?
2014. júl. 17. 16:33
 6/19 anonim ***** válasza:
Ha olyan az alkatod akkor esélytelen hogy hízzál én 20 éves vagyok, fèrfi, és 55kg. Reggel-este 3 vagy 4 szelet kenyér, ebédre 2 tányér leves, meg egy nagy adag a főételből. Ha nap közben megéhezem akkor egy "kis nasi". Így egy év alatt egy egész kilót híztam. Azért sok sikert hozzá.
2014. júl. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azt olvastam hogy az éhezés az hizlal , az igaz?
2014. júl. 18. 17:58
 8/19 anonim ***** válasza:

Az éhezéssel az az egyik baj hogy rendkívül káros.

A másik, hogy a tested egy idő után vészprogramba áll àt.

Ez azt jelenti, hogy felkészül arra, hogy sokáig nem fig tápanyagot kapni. Amint eszel, a tested a bevitt tápanyagot elkezdi raktározni, tehát hízol. Viszont a raktározott tápanyag nem alakul energiává, éhes maradsz. Ha ezt sokáig csinálod a tested feladja és meghalsz.

Szerintem nem éri meg kipróbálni.

2014. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Amúgy hány éves vagy???
2014. júl. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

A vega életmódot a élettani hatásai, miatt választottad, vagy állatvédő vagy??

Ha a második, akkor megpróbálkozhatsz a tojással, tejjel.

2014. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!