Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Egész sokat leadtam már de...

CsAk SziVesen kérdése:

Egész sokat leadtam már de most ugy döntöttem, megpróbálkozok az Update péksütikkel. Az a tervem minden reggel 1 szem 1 es kódú péksütit megeszek de csak szigoruan napi 1 x és az is csak reggel. Hizni fogok tőle? Vagy esetleg megálok a fogyásba?

Figyelt kérdés

2013. máj. 29. 09:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Ez baromira sz.ar ötlet.


Dehogy fogsz hízni tőle, csak szója meg glutén az egész mesterséges ízesítőkkel, édesítővel. Miért híznál tőle? A kristálycukor BIO élelmiszer az ilyen moslékhoz képest.


Legfeljebb hasnyálmirigyrákod és hormonális betegséged lehet tőle. A hormonbetegség persze járhat hízással.


De ami tetszik, hogy reggelire nem TÁPlálékot ennél, hanem lényegében tápanyagszegény téglaport. Ez kb. olyan mint a müzlis reggelik. Nem hasznos de finom?

2013. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%

Elfelejtettem a segítséget.


Konstruktív: ugyan annyi pénzből egészséges sütiket is vehetsz, ehetsz.

2013. máj. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

ha a Norbi által forgalmazott termékekre gondolsz akkor nem ajánlom,sok negatív tapasztalat van róluk,én is próbáltam,a pénztárcám fogyott

[link]

[link]

2013. máj. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk Antal Emese, dietetikusokországoszsövetségénekelnöke, bagoly mondja verébnek..
2013. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Nem fogsz hízni tőle!
2013. máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
TaplalkozasHarcmuves osztod itt az észt te csicska. Mernék fogadni,hogy sokkal többen köszönhetik a fogyást az Update rendszernek mint az összes többi adkins meg mindeféle humbuk diétának.. igaz a közmondás mindig azt basztatják akinek jól megy és érti is a dolgát!
2013. máj. 29. 11:08
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Csicska, én?


"Hizni fogok tőle? Vagy esetleg megálok a fogyásba?"


Azt hiszem te vagy az, akinek itt rohadtul fogalma sincs a dolgokról.


Ha bármit is tudnál a témáról, akkor lenne rálátásod, hogy az updét ugyan úgy működik mint az atkins. Szénhidrátszegény. Ennyi.


Atkins értelme ételek fogyasztását ajánlja: húsokat.

Sóbert ugyan ezt csinálja, csak hulladékokat is ajánl eladásra. Szerencsétlen aki megveszi.. szójalisztes gluténos szemetet méreg drágán. Ez kell neked? Milyen ember vagy te? És csicskázol itt mikor segítséget kapsz, meg is érdemled hogy azt a mocskot edd. És a vele járó betegségeket is. A jövőben a hízás lesz a legkisebb problémád, és megdolgozol ezért.


Kövesd a beteges divatokat, ha úgy érzed ezt kell tenned. Én nem fogok készt a torkodnak hogy ne tedd, de jót röhögök majd ha meglátlak (téged vagy a társaidat) egy updét szemét boltban. De veletek nevetek nem rajtatok ^.^

2013. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az vagy egy csicska. Fáj? Lázadsz ellene? akkor is csak egy okoskodó csicska vagy:) A kérdésem azért tettem fel mert még nem fogyasztotam UPDATE sütiket. Erre te jösz a fikázó válaszodal. Sok hsz ed olvastam már és mindenhol ezt játszod el. te vagy az okos és a mindent tudó. Norbi nyomába nem léphetsz,te senki:) ja és csicska.:D
2013. máj. 29. 11:55
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem lázadok. Az serdülők, vagy serdülőkorban rekedt felnőttek sajátsága.


Hát, te így tekintesz rám. Mégis te akarsz szójás takarmánykaját enni kettőnk közül. Lehet van okoskodnom, nem gondolod? Takarmánykaja.. rosszul írtam. Igazából a sertés és a marha is jobb tápot érdemelne mint a szója, de te edd nyugodtan, téged úgysem eszlek én meg.

2013. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
*van mire okoskodnom.
2013. máj. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!