Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A norbi update étrendről....

A norbi update étrendről. Termékekről mi a vélemény be vállt valakinek?

Figyelt kérdés
2015. jan. 4. 19:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Nezd meg az osszeteteluket es az arukat....szerintem nem eri meg ezekre alapozni a fogyokurat. Olcsobban es egeszsegesebben is meg lehet uszni. Max suteshez hasznalnam a norbi szenhidratcsokkentett lisztet, de ha nem sajnalod a penzt, akkor mar inkabb mandulaliszt, az sokkal egeszsegesebb.
2015. jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%

- lowcarb étrend alapvetően jó fogyáshoz, általánosságban

- minden más már az update ellen szól. Ócska, sőt kifejezetten sz.ar összetevők drágán. Ennyi erővel a homok is szénhidrátszegény.


Az update azért olyan rossz, mert ennyi erővel már jó is lehetne. Ehhez képest viszont nagyon pocsék, de rövid távon fogyni lehet vele. Bár olcsóbban lehetne egészségesebben is.

2015. jan. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
A termékei szerintem irreálisan drágák és érdekes összetételű. Én néztem a heti menüjét, ami 16000Ft körül van , hát rettentően sok, és olyan, hogy reggeli norbi kakaós csiga, uzsonna norbi puding, szóval haszontalan. Sokkal olcsóbb a tojás, zöldségek-idény, alma, mandarin, húsok, sovány tejtermékek, ha már annyira szeretnék valami édeset enni natúr joghurtba teszek alma kockákat és megszórom fahéjjal, jobb mint a fruktózos puding, egy nagy műanyag. Én hallottam több ismerősömtől, hogy brutális hasmenés jött rájuk. Norbinál alig van fehérje az étrendben, ő a ch csökkentett pékárúra, lisztre, tésztára megy rá, semmi értelme. Norbi lisztbe forgatott rántott csirkemell-remélem mindenki érte, norbi olaj nincs. Szerintem hülyeség az egész, sőt az összes fogyókúra. Életmódot, életszemlélelet, tudatosságot kell váltani, a többi meg jön magától. És nem kell kiköltekezni.
2015. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Egyszer ettem Jó estét kekszet tőle, be kell valljam, a parafának is jobb íze volt, mint annak. Szörnyű!

Volt osztálytársam kenyeréből evett, azt mondta nyilván azért fogyaszt, mert órákig kell rágni egy-egy falatot.


A túlárazott pedig enyhe kifejezés rájuk, múltkor itt írt valaki egy termékükről, ami 99%-ban kristálycukor, 1%-ban egészségtelen, étvágyfokozó mesterséges édesítő. Az egész úgy 1200-1300Ft-ba került, ha az összetevőket boltban veszed, otthon összekevered, akkor kijössz 200-300Ft-ból.

2015. jan. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Azért fogysz tőle, mert szétfosod magad.
2015. jan. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
32%
Én próbálkoztam Norbi update termékekkel és csak pénz kidobás :D senkinek sem ajánlom. minden terméknek nagyon rossz íze van és semmit sem használ! Ez is csak reklám mint a többi :) Ő sem ezektől fogyott le :)
2015. jan. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
60%

A fogyásban van akinek hasznos, van akinek nem jön be.

Viszont a magas fehérjetartalmú ételek hosszú távú fogyasztása (éveken át) vese- és májbetegséget eredményezhet. Javaslom keres rá a fehérjemérgezés szóra a google-n (ez hústól lehet). A szója fehérjének pedig goitrogén, azaz a pajzsmirigyműködést gátló hatása van.

A szójalektin a bélbolyhokat károsítja és a bélsejtek

burjánzását okoz, következésképen fokozott rákkockázatot képvisel. A lektinek áteresztő bél szindrómát okoznak, ami az egyik mechanizmusa lehet az autoimmun betegségek kialakulásának. Erre is guglizz rá.

És a kockázatok ismeretében dönts.

Ezek a betegségek csak hosszútávon alakulhatnak ki, de ha kialakulnak, sok vissza nem fordítható.

A legjobb diéta szerintem a főtt csirkehús, párolt zöldséggel kis adagban. Valamint hogy köret nem lehet rizs , krumpli, kenyér, tészta,

hanem zöldségköret, dimsztelt képoszta, jégszapretek-saláta, meg egyébb zöldségmix. Ezektől nem lehet baja az embernek,

Az édességet pedig egy életre felejtsük el.

2015. jan. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 potyike válasza:
0%
sok-sok zöldség,gyümölcs,csirke mell grillezve és egy kis torna sokkal eredményesebb,nem éhezel,jót eszel és le is fogysz.Cukor és szénhidrát egyáltalán.
2015. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Autoimmun betegségek, áteresztő bél szindrómával összefüggő betegségek már fiatalabb korban is kialakulhatnak. Optimista hozzáállás, hogy ezek lassan kialakuló betegségek.. sajnos sokszor fiatalokat is érintenek.
2015. jan. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Poniczky válasza:
54%
A Norbinak biztos jó anyagilag, más meg mit számít!!!!!!!!!!!!
2015. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!