Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vendégésgbe vagyok, és nem...

CsAk SziVesen kérdése:

Vendégésgbe vagyok, és nem tudom mit vacsizzak. Szerintetek? Van norbi update 1 es somlói galuska és van 1 pár virsli + mozzarella sajt. Ezen kivül van egy csomó kalória dús kaja de azt nem eszek.

Figyelt kérdés

2014. dec. 6. 19:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egyél virslit, és utána sajtot.
2014. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Érdekes egy vendégség, ahol lehet gyakorizni.
2014. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mobilról vagyok, és éppen a konyhába.. mi ebben a hihtettlen?
2014. dec. 6. 19:28
 4/14 anonim ***** válasza:

Jézusom, vendégségben vagy!

Ne sértsd meg őket azzal, hogy nem eszel. Egyél rendesen, amit megkívánsz, és kész.

2014. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de akkor mi lesz a diétámmal?
2014. dec. 6. 19:40
 6/14 anonim ***** válasza:
Attól függ, mit diétázol. Ha betegség miatt, akkor tudomásul fogják venni, hogy nem ehetsz akármit. Ha más ok miatt, akkor egyél bármiből, de fele annyit, mint a többiek.
2014. dec. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha vendégségben vagy és a vendéglátóid nem tudnak a diétádról(ne terheld őket ezzel) akkor esetleg (ha nem terülj asztalkám van) rákérdezhetsz a háziasszonytól hogy pl.: pirítóst kérhetsz-e...Ha erre nincs mód akkor kenyér-legjobb ha nem fehér-+mozzarrella szelet esetleg zöldség.

2014. dec. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Legnagyobb tahóság vendégségben mobilon pötyögni, és nem részt venni a társaság beszélgetésében..AZ ilyen vendég nem vendég, akár haza is mehetnél..(én tuti hazaküldenélek ha nálam mint vendég a mobilodon irkálnál.)
2014. dec. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A diétád túléli, ha egy nap kicsit mást is eszel. (Kivéve persze, ha betegség miatt csinálod, de a topic címéből ítélve nem erről van szó szerencsére.)


Azért a fogyókúrázásba sem kell beleőrülni.

2014. dec. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Egyél virslit kis sajttal! Norbi is mondta, hogy régen mikor fogyókúrázott, virslit vacsorázott savanyúkáposztával és talán 40 kg-mot(?) adott le. Persze, ha azt eszel, amit a többiek, egyszeri alkalom talán még nem jelent gondot.
2014. dec. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!