Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Az uj kodrendszer szerint a...

Az uj kodrendszer szerint a tej 2-es kodu? Es a light sajtok milyen koduak?

Figyelt kérdés

Miert 2 es az 1,5 os tej?

Light sajt alatt 16% ost ertek,nem 40 est


2015. máj. 22. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig inzulinogén borjúhizlaló.


És ezen az sem változtat, ha naponta kétszer átteszi a Norbi 1-2-3 kategóriába :)

2015. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hagyd ezeket a hülye kódokat...

Én 1 hónapja kezdtem megfelelően táplálkozni (egészséges ételek, napi max. 1300 kcal - mozgástól függően) és rendszeresen mozogni, máris lement 5 cm a csípőmből, két számmal kisebb nadrágba is kezdem kényelmesen érezni magam. Pedig nincs neve a diétámnak :) Csak a jó öreg mérsékletessé és mozgás.

Egyébként minden nap megiszom ~3-4 dl tejet jegeskávé formájában, emellett 15 g étcsoki is megy, és egyáltalán nem lassítja a fogyásomat. Sőt, stabilizálja a vércukorszintemet két főétkezés között, és nem is kívánom amúgy az édességeket. Pedig a család állandóan előttem zabálja a jégrémeket :)

2015. júl. 18. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért ez nagyon sok embernél nem úgy megy, hogy a cukorevés (csoki) stabilizálja a vércukorszintjüket, vagy hogy az inzulinbomba (tejtermék) jó hatással lenne a vércukorszint szabályozásukra és így pozitívan hatna.


Nem mondhatom, hogy mindenki, de inkább megéheznek, bezsírosodnak a tejtől.

2015. júl. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!