Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Tudnátok nekem linkelni heti...

Dóri200215 kérdése:

Tudnátok nekem linkelni heti fogyókúrás étredet?

Figyelt kérdés

2016. febr. 26. 19:14
 1/2 anonim válasza:
ha vércsoportodnak megfelelően táplálkozol, cukor és fehér liszt mentesen és kerülöd az olcsó minőségtelen ipari hulladékokat, ízfokozókat, térfogatnövelőket, génmódosított gabonákat és az ezekkel táplált állatokból származó táplálékot akkor nemcsak beáll az ideális testsúlyod, mellékhatásként egészséges is leszel. természetesen a napi 4deci/10kiló mennyiségű élő víz (forrás/kút hiányában csapvíz) és legalább 20 percnyi aktív testmozgás is elengedhetetlen. hajrá!
2016. márc. 1. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Fontos lenne tudni pár dolgot rólad, a neten fellelhető étrendek nem mindig jók.... ugye bárki bármit megoszthat rajta :) ha fogyni akarsz, ajánlom a kaloriabazis.hu-t. Beállítasz egy célt (kívánt súly pl, de többféleképp beállíthaatsz célt, pl.heti hány kg-ot akarsz fogyni. Kiszámítja, hogy hány kcal-t kell enned naponta),beviszed pontosan mit eszel és könnyen rájössz min kell változtatnod. Mert megmutatja ha túl sok zsírt eszel, stb. Szerintem jó oldal nagyon :)
2016. márc. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!