Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » A Norbi update tényleg jó?...

Dettina23 kérdése:

A Norbi update tényleg jó? Azaz egészséges? Bár az nem olyan fontos, a fontosabb az az hogy fogyaszt?

Figyelt kérdés
Például én nagyon sokat tudok enni de ha sokat eszek Norbi update kaját akkor az nem fog hizlalni?

2014. júl. 28. 16:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
ha az egészséged nem fontos, miért érdekel, hogy hogy nézel ki?
2014. júl. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Ha sokat eszel belőle ugyanúgy meghízol, mintha mást ennél.


Jónak semmiképpen nem mondható, nem egészséges. A pékárui tele vannak nyomva szójával.


Miért nem választod inkább a 160 grammost? Az tényleg jó, és azon túl, hogy ha fogyni akarsz akkor fogyni fogsz vele, ez az egészséges étrend. Ráadásul senki zsebét nem tömöd vele...

2014. júl. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1.válaszoló:persze érdekel az egészségem is :D

2.valaszolló:milyen az a 160grammos diéta?

Amúgy nemhiszem hogy olyan sok kgt léteznek adni inkább csak a tartás miatt kellene vagy max 3-4kg ra :D

2014. júl. 28. 17:42
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Ismersz bárkit aki lefogyott norbi módszerrel és meg is tartotta a súlyát? Ezzel meg is kaptad a választ.
2014. júl. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
66%
Én 32 kg-ot fogytam az update módszerrel. Itt hangsúlyoznám, hogy nem kizárólag update termékeket fogyasztottam, de az elv az volt. Egyenlőre nem híztam vissza, pedig mivel babát várok így az orvosom megtiltotta a további fogyást, igaz szerinte sincs a rengeteg cukornak és fehér lisztnek tápértéke a babára nézve.Én csak javasolni tudom, természetesen én az életmódváltást követően el kezdtem zumbázni, aerobicozni is, mert inkább a kajában bűnöztem néha.
2014. júl. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
36%
Én is fogytam kb.8 kilót és azóta is tartom a súlyom ezzel a módszerrel már 4 éve. Inzulin rezisztenciám volt, azóta az is rendeződött az update életmóddal. úgyhogy hajrá!
2014. szept. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Ennyire egészséges

[link]

2014. szept. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
10 kilót fogytam az a cukor és lisztmentes életmóddal!! most vagyok 60 kg. Nekem csak ez vált be. Ja és jókat eszem, nem éhezek (nagyon néha tévedek csak norbi boltba).
2014. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem "fogyaszt" ez nem csodapirula hogy megeszed és lefogysz mellesleg az utóbbi sem létezik. Legfeljebb segít a fogyásban de nem úgy hogy bezabálsz 10 darab norbis kakaócsigát és fogsz, mellesleg ugyan annyi a kalória mint a sima péksüteményekben, csak elvileg ezek teljes kiőrlésűek, nem kell belőlük sokat enni, lassan szívódik fel és később leszel éhes, nem úgy mint a sima kakaós csigánál hogy betolod, felviszi a vércukrodat az egekbe és 1 órán belül farkas éhes leszel. Ennyi a különbség. Mellesleg én biztos nem adnám ki a pénzt ilyen marhaságokra, e nélkül is le lehet fogyni. Nem is lehet tudni hogy pl. a norbis péksütemények miből állnak, a krémtúrójukban ugyanúgy ott szerepel az összetevők közt hogy tejszín, tehát akkor nem értem miért lenne zsírszegény a többi példát már nem is említem... A nevedből tippelve 23 éves lehetsz, elég sajnálatos hogy ilyen bután gondolkozol, ez kb. egy 12 éves kérdésének felel meg.
2014. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én vagyok 23? :DD hmm ez kedves :D
2014. dec. 17. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!