Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ha normalis etelt eszek es...

Ha normalis etelt eszek es nem update termekeket, de mindennap tornazok Rubint Rekara vagy Update norbira attol meg fogyhatok?

Figyelt kérdés
Cukrot nem eszek es nagy adagokat sem ,viszont mindennap tornazok attol meg fogyhatok?

2016. márc. 23. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
33%

Hat valamit biztos de szerintem jobbam is jarsz a normalis kajaval mint az updatettel csokkentet kcal izek

Igyis zabalnom kell hogy meg legyen a napi 3000 kcal

2016. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

#1: Irigyellek, 3000 kcal nekem annyira egyszerű, adj félórát s betolom... Szálkásítani viszont idegesítően nem megy, pedig igyekszem.


Kérdező, kalóriadeficitben fogysz. Nem enni update dolgokat az szerintem jó ötlet, de a normális étel alatt nem tudhatom, mit értesz, ez kinek a hús rizzsel és zöldséggel (akkor is, ha nem testépítő), kinek a lekváros fánk reggelire és pogácsa ebédre.

A torna nem mindegy, milyen intenzív s mennyi ideig tart. De mivel nem tudjuk, hogy a normál ételből m,ennyit eszel s mennyi az alap kalóriaigényed, s mennyire vagy evős, ez is tökmindegy. Rengeteg ismeretlen tényező van, nyilván senki nem tud választ adni neked, hogy lesz-e kalóriadeficited.

2016. márc. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
49%

Persze,sőt! Ha tényleg heti 4-5ször keményen tornázol,akkor egy idő után bármennyit ehetsz. Mondjuk a torna mellé elmennék futni is a helyedben heti egyszer. Én torna+futás kombóval fogytam tavaly 15kgt. A végén már úgy kellett zabálbom,hne fogyjak tovább.

Ha viszont nagyon fiatal vagy,18 ev alatti,akkor a diétával és a sok sporttal (kivéve,ha amúgy is sokat sportoltál eddig)is óvatosan...ne ess túlzásba.

Az update hulladéknak ne dőlj be. Édesítővel telenyomott fűrészpor.

2016. márc. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na hajra 400g rizs fel kg csirkemell 450g brokkoli vagy valami zoldseg 60g zabpehely 250g turo felveszed nekem videora?
2016. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azert fogyni nem az update-tel lehet... Kcal szamlalassal egybekotott makro szamlalas a tuti. Es tokmindegy h norbira, rekara, vagy akarkire tornazol, mert ezek a tornak semmit sem ernek. Futni, bringazni, uszni stb., olyan sportokat kell uzni, ahol magas az oxigen felvetel, mert ezek egetik a legtobb kaloriat, es melle izomerosito mozgasokat kell vegezni. Elozo: a 3000 kcal-t nem csak csirkebol lehet bevinni, allokepessegi sportolo vagyok, egy 2500 kcal-os vacsoranal megeszek 150 g sajtos-gombas-tejfolos tesztat, egy 27cm-es pizzat, fel kilo ananaszt, egy nagy tal zabpelyhet kokuszreszelekkel, aszaltgyumolcsokkel, tejjel, es eszek egy zacsko extrudalt kukorica puffancsot. A feherje bevitelt pedig lerendezem az ebednel.
2016. márc. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Lipton. ***** válasza:
Fogyni csak update norbi 1 kajával fogsz!
2016. ápr. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!