Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Az almaecet segít a fogyás ban?

Az almaecet segít a fogyás ban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem fogyni szeretnék vele, de azt olvastam, hogy nem engedi lerakódni a zsírt és fellazitja a zsírt is. Szebb lesz tőle a bőr? A narancsbort is javítja? Nem evvel szeretnék fogyni, csak hangsúlyozom! !! Nem bántja a gyomromat? Viz hajtó? Segíti a gyorsabb anyagcserét? Legfőképpen ezért kezdtem el.. borzalmas íze van! Napi egyszer 2dl vízben egy evokanalnyi Az ebédhez! Légyszíves akinek van tapasztalata az írja meg. Köszönöm!
2016. máj. 22. 07:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
én most megyek jetinézőbe, mert azt olvastam, hogy látták...
2016. máj. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Placebo
2016. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Reggel éhgyomorra, és minden étkezés előtt fél órával kell inni :)

3 hét -7kg, de kalóriadeficitben vagyok, és heti 3xedzek (aerob és súlyzós)


Borzalmasan sz@r íze van 😂 de sok élettani jó hatással bír, DE a narancsbőröd tuti nem ettől fog elmúlni ;)

2016. máj. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Amit saját tapasztalatból tudok mondani: ha időben észbe nem kapok, már réges-régen tönkre vágtam volna vele a gyomromat!!

Hülyeség!


Egyél kevesebbet, mozogj többet!

Felejtsd el a mekis kajákat, a cukrozott üdítőket, az édes-habos sütiket, ...


És ha nem akarod, hogy a gyomrodban lerakódjon a zsír, hát egyél kevésbé zsíros ételeket!!!

2016. máj. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Amúgy is diétan vagyok, nem sok mindent eszek. Kókusz zsírral fogyasztom azt a keveset is.. nem eszem sokat egyáltalán. Egy nap 2x nagyon keveset. Na de most megint ugyan ott vagyok. Van egy pozitív és egy negatív vélemény 😠😕
2016. máj. 22. 09:22
 6/18 anonim ***** válasza:
Tönkreteszi a gyomrod, de a fogyásban nem segít. Amelyik hozzászóló fogy, az is azért fogy, mert diétázik, és nem az almaecettől. Az almaecet mar, ha elrontod a mennyiséget, éhséget csinál. Én nem bírtam tovább, inkább beiktattam még egy sportot a hetembe. Azt is könnyen el tudom képzelni, hogy hosszútávon roncsolja a gyomrot: nekem elég sok problémát csinált. Sav ugyanis, méghozzá elég erős.
2016. máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"nem eszem sokat egyáltalán. Egy nap 2x nagyon keveset."


- Nem csoda, ha nem fogysz.

2016. máj. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
""nem eszem sokat egyáltalán. Egy nap 2x nagyon keveset." = A SZERVEZETED MINDENT ZSÍRRÁ ALAKÍT, HOGY NE HALJON ÉHEN, TÖBBEK KÖZÖTT AZ IZMAIDAT IS
2016. máj. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó te baszitt nagy marha vagy, eddig mindenki zsirból akart izmot csinálni, nálad meg az izomból lesz zsír? Bár lehet veled is ez történt, az agyadból víz lett.
2016. máj. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9 talán nézz utána mi történik egy koplaló szervezetben!
2016. máj. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!