Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Az almaecet segít a fogyás ban?

Az almaecet segít a fogyás ban?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem fogyni szeretnék vele, de azt olvastam, hogy nem engedi lerakódni a zsírt és fellazitja a zsírt is. Szebb lesz tőle a bőr? A narancsbort is javítja? Nem evvel szeretnék fogyni, csak hangsúlyozom! !! Nem bántja a gyomromat? Viz hajtó? Segíti a gyorsabb anyagcserét? Legfőképpen ezért kezdtem el.. borzalmas íze van! Napi egyszer 2dl vízben egy evokanalnyi Az ebédhez! Légyszíves akinek van tapasztalata az írja meg. Köszönöm!
2016. máj. 22. 07:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Először is: az almaecet jó dolog, de a bolti ecetek túlnyomó részében olyan adalékanyagok vannak, amiket jobb elkerülni. Bioboltban vegyél tiszta adalékmentes almaecetet.

Az almaecet azoknak segít, akiknek kevés a gyomorsavuk, és emiatt emésztési problémáik vannak. Étkezés kezdetekor egy kanál almaecetet tegyél egy kevés (fél deci) langyos vízbe, majd egyél. Evés nélkül tényleg csinálhat bajokat.

A fogyást a fenti esetben tudja támogatni. A narancsbőr a sok műkaja miatt van, természetes ételeket kell enni, és el fog tűnni. Nem vízhajtó, és vízzel bevéve kevésbé rossz az íze. Ha valaki töményen issza, tönkreteheti a fogzománcot, ezért utána ajánlott kiöblíteni a szájat.

2016. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
izmot bontassz, de nem alakítod zsírrá te nagyon agyatlan
2016. máj. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Nos, először is! Én fogyok, nem mondtam hogy nem! Másodszor! Az izom nem fog zsírra alakulni! És harmadszor pedig nem ezzel akarok lefogyni! !!!! És csak is kizárólag a gyorsabb anyagcsere miatt és a zsír lerakódás miatt iszom!


De Köszönöm mindenkinek! !! 😆

2016. máj. 22. 10:56
 14/18 anonim ***** válasza:

Számold ki a saját BMR értékedet, naponta edd meg! kcal-ban azt az értéket, ami a számítás során kijött. És tornával, egyéb mozgással abból dolgozd le azt a kcalt, amit a tervezett fogyásod üteméhez naponta le akarsz adni!


Ezáltal a napi rendszeres táplálék-bevitel alapján a szervezeted nem kezd el "raktározni", rendszeresen, folyamatosan fog működni a reggeli anyagcseréd... és a mozgással a felesleges többlet-kiló is elindul lefelé, amennyiben a napot este kalória-deficittel zártad = kevesebb kalóriát ettél, mint amennyit lemozogtál!!!


Nagyon jó segítség ehhez a KalóriaBázis.hu!!!

2016. máj. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Anyagcsere gyorsításra nem jó. Csak az emésztést könnyíti,ha nincs elég emésztőnedv. Nem minden igaz,amit a neten írnak. Az anyagcserét sok mozgással,szervezeted fizikai,vagy igen erős szellemi igénybevételével gyorsíthatod. Emésztést,zsíremésztést elősegít számtalan fűszer-és gyógynövény pl.rozmaring,kakukkfű,chili,fahéj,gyömbér...

Vízhajtásra csalán-,vagy zsurlótea. Egyik sem teszi tönkre a gyomrot.

2016. máj. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
Pont a napokban hallottam az egyik ismerősömről, hogy tavaly ősszel esküvőre készült és hát ő is az almaecet hallotta, hogy segít fogyni...le is fogyott az esküvőre, most pedig a kórházban fekszik, mert totál tönkre vágta a gyomrát...
2016. máj. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, éppen ezért felelőtlenség a feltehetően bolti tartósítószeres tömény ecetet esetleg nagyobb mennyiségben, esetleg evés helyett inni. Az ismerősöd nyilván nem jól vagy nem indokoltan használta az almaecetet. Ugyanezt a kárt okozhatja pl. a kóla is, de annak semmilyen pozitív hatása nincs, ellentétben a valódi almaecettel.

Ismét hangsúlyozom, hogy csak túl kevés gyomorsav esetén érdemes használni, körültekintően.

2016. máj. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem, az hízlal.
2016. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!