Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » 16 éves vagyok és le akarok...

16 éves vagyok és le akarok fogyni 2-3 hét alatt 8kg-ot! Help?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, fiú. Jelenleg 79 kg vagy, és 179cm. Van rajtam súlyfelesleg, kb. 8-9. Valaki tudna segíteni, hogy le tudjak adni nyárig (tehát kb. jún. vége felé) 8-9 kg-ot? Mit kéne csinálnom? Akár ha koplalással is, de valahogyan. Fontos lenne!

#fogyás #fontos #köszönöm:D
2016. máj. 28. 10:01
1 2
 1/17 anonim válasza:
51%
És miért akarsz ehhez a magassághoz olyan gizda lenni? Sportolj és ne zabálj annyit!
2016. máj. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
2-3 hét alatt esélytelen.
2016. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Ez inkább 2 hónap lesz mint 2 hét tesó.
2016. máj. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
94%

Szálkásító diéta, heti 3x súlyzós teljes testes edzés és heti 3x40 perc aerob edzés. Ha jól belövöd a szénhidrátot, akkor ez két hónap alatt megvan, utána kezdj el tömegelni, hogy ne legyél kis vézna giliszta. :)

A koplalás marhaság.

Ezt olvasd el:

[link]

2016. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehetetlen 2-3 hét alatt.

Nem tudom, minek kell ilyen hülye időkorlátokat kitalálni. Majd lemegy! Nem sürget semmi.

Egyébként nem nagyon kell fogynod. Inkább sportolj, hogy jobb formában legyél. És figyelj oda az étkezésre, ne nassolj, ne egyél csak úgy időtöltésként, unalomból, ne igyál cukros üdítőket.

2016. máj. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

2-3hét akarok 1,5kg-t leadni.

Szóval nem tudom hogy tudnád

2016. máj. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Ha addig nem eszel semmit, akkor sikerülhet. Én egyszer megcsináltam, 2 hét alatt 1 tányér leves, egy fél szendvics, -10 kg. Eredményes volt, de egészségesnek semmiképpen nem mondanám. Pláne ennyi idősen. Inkább készülj a következő nyárra. Ezen pedig érezd jól magad így, ahogy vagy.
2016. máj. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
köszönöm skacok a válaszokat!
2016. máj. 29. 10:38
 9/17 anonim ***** válasza:

vizhajtoval

..talan..

2016. máj. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"És miért akarsz ehhez a magassághoz olyan gizda lenni? Sportolj és ne zabálj annyit!"



NA igen, mikor én írtam ilyesmit egy kérdezőnek a moderátor még engem akart letiltani, neked nem küldött semmi figyelmeztetést? Elég diszkriminatív dolog ez.



Na de a kérdésre. Nem kell fogynod. Életmódváltás és sport a nyerő kombináció. Ha szeretsz olvasni javaslom a sárga kapszula könyvet. Ha profiktól szeretnél tanácsot kérni fordulj hozzám priviben. (egy kis egó sosem árt :))

2016. jún. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!