Kezdőoldal » Fogyókúrák » Szénhidrátszegény diéta » Udv! Fogyni akarok, mert mar...

Udv! Fogyni akarok, mert mar nem vagyok elegedett az alakommal es a folytonos "zabalassal".17/F 83kilo 172cm. Szeretnek leadni kb 10-13kilot. Tudnatok adni par tanacsot az etrenddel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Leginkabb este szoktam megehezni nagyon es nem nagyon birom. A rizzsel hogy vagytok? azt szabad ennem? a teljes kiorlesu kenyerhez mit kene ennem?

2016. máj. 27. 20:25
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt el kéne olvasnod.

2016. máj. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Koszonom de sajnos nem tudom letolteni mert konzolrol internetezek.
2016. máj. 27. 20:34
 3/9 crudy ***** válasza:
Jó akkor gyorsban: neked szükséged van egy adott kalóriára egy nap. Ha ezt a kalóriamennyiséget nem viszed be egy nap akkor fogyni fogsz. A rizs az jó a teljes kiőrlésű kenyér is. Neten vannak kalkulátorok h mennyi kalóriára van szükséged, kezd el számolni a kaját is amit megeszel. így fogyhatsz. Nem ártana minimum heti három aerob edzés is.
2016. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseged utana nezek. Az edzessel nincs gond naponta 3-4orat focizok/
2016. máj. 27. 20:40
 5/9 crudy ***** válasza:
A foci az nem aerob. Az aerob azt jelenti h közepes intenzitást fent tartod sokáig. Ez kb 120as pulzus 30-50 percig megállás nélkül.
2016. máj. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
jajj ertem. De azert a focitol is fogyhatok mert elvegre ott futok is
2016. máj. 27. 20:44
 7/9 crudy ***** válasza:
Nem. Attól nem fogyhatsz. Annyian jó h mivel bármiféle mozgásról beszélünk így a kalóriaigényedet megdobja tehát annál több kalóriát vihetsz be egy nap. De konkrétan ettől nem fogsz fogyni. Az aerobtól szó szerint fogysz. A testednek van egy úgynevezett gkilogén raktár nevű része amiben szénhidrátot tárol akkora amikor kell. Amíg ez a raktár tele van addig nem fogysz. Az aerob első 30-40 percében ez kiürül és utána már a zsírszövetből kezd a tested energiát nyerni.
2016. máj. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tévedés! Az aerob edzés közben nem (nagyon) használ a test glikogént,mivel nincs intenzív izommunka. Valójában a zsírégetés már kb. 5 perc után megkezdődik. Minimum 40 percig azért kell csinálni, hogy legyen érdemi kalóriafelhasználás. Éppenséggel fogyhat focival is,ha napi kalóriabevitele kevesebb a felhasználtnál. Persze lényeges szempont, hogy ez lehetőleg minőségi táplálkozással legyen megoldja,ne az átlag fos kajázással.
2016. máj. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat megfogadom!
2016. máj. 27. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!