Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Mi a véleményetek/ tapasztalot...

Mi a véleményetek/ tapasztalotok az update diétáról?

Figyelt kérdés
Kinek segített már/ kinek nem?

2016. júl. 13. 22:00
 1/4 anonim válasza:
27%
A diéta hülyeség. Max ha hasmenésed van, akkor jól jön a ropi/háztartási keksz, de amúgy selejt az összes.
2016. júl. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%

a diéta nem hülyeség, megtanítja a helyes utat a káoszból a helyes életmód felé. olyan nincs, hogy na, én holnaptól életmódot váltok!


kellenek hozzá ismeretek, bevezetés, ez akár diétával is kezdődhet. norbi egy paraszt, a termékei zöme túlárazott vacak, ettől függetlenül az alapelv nem rossz, ha most a kérdező update segítségével indul meg az úton, akkor hajrá.


mellesleg nem csak hasmenésre van diéta, hanem számos más betegségre, de ebbe ne menjünk bele.


mindenki már olyan óriási szakértőnek akar tűnni, hogy az már fáj.

2016. júl. 14. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött be.
2016. júl. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezt a kérdést dobta ki véletlenül a rendszer, így hát írok én is egy választ:


Szerintem nagyon jó ötlet. Arról van szó, lényegében, hogy meg van határozva, hogy mikor mit lehessen enni. Ugyanis a nap folyamán nem mindig ugyanaz az emésztés. Délelőttig bármit lehet enni büntetlenül; 15óráig "vegyesen"; 22óráig csak ami egyáltalán nem hizlal; leginkább húsokat és tejterméket, szénhidrát nélkül, lehet bármikor enni (legyen fehérje, azt kész).


Hogy a Norbi Update termékei miért drágák? Mert a cukrot és annak ízét pótló alapanyagoknak magasabb az ára.


Hogy segített-e nekem? Segített volna ill. segítene, csak nem tartom be, mert szeretek esténként csokit és szőlőcukrot enni, és nem dobok ki pénzt azért, hogy csak az íze legyen meg a terméknek amit fogyasztok, legyen valami hatása is, mint a jobb összpontosítás az esti munkában.

2016. júl. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!