Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Ez a sajtos snack hogy ch...

Ez a sajtos snack hogy ch csokkentett?

Figyelt kérdés
Norbi a konyvebe azt irta hogy csak az a ch csokkentett amibe 100 grammra 20 gramm vagy azalatti felszivodo ch tartalma van. Na amit a boltjaba vettem 100grammos sajtos snacket abba 30 gramm ch van. Es nincs rairva se rost se poliol amivel kilehetne szamitani a felszivodo ch tartalmat. Szoval ez a termek nem felel meg a konyvebe leirt ch tartalomnak tulajdonkeppen. Ti vetettek msr ilyet?
2016. nov. 10. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
úristen
2016. nov. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jovanna ma epp raerek ilyenekre :ddd csak erdekelt hogy ezt megis hogyan. Mas termeknel nem igen lattam ilyet
2016. nov. 10. 14:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Megnéztem a neten.


[link]


Lehetne tőlem akármilyen ch csökkentett, ha az egészség a lényeg. Nézd meg az összetevőit, ennyit kb életembe nem láttam még. :D


Összetevők:

búzaliszt, szójaliszt, búzaglutén, sertészsír, tojássárgájalé, vaj, sütőmargarin [növényi zsírok és olajok (pálma, kókusz, repce, napraforgó változó arányban), ivóvíz, teljes mértékben hidrogénezett növényi zsír (kókusz), tejzsír, emulgeálószerek (napraforgó lecitin, zsírsavak mono- és digliceridjei, zsírsavak mono- és digliceridjeinek citromsav-észterei, zsírsavak poliglicerin-észterei, poliglicerin-poliricinoleát), étkezési só 0,1%, savanyúságot szabályozó anyag (citromsav, nátrium-citrátok), színezék (béta-karotin)], tejsavópor, étkezési só, módosított keményítő, térfogatnövelőszer (ammónium-hidrogén-karbonát), aromák 0,6 % (sajt aroma, sajt poraroma), emulgeálószer (zsírsavak mono- és digliceridjei).

2016. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ennél még egy chips is egészségesebb. Abban legalább nincs ennyi fura sok összetevő.

A ch nagyon egyszerűen lehet csökkenteni. Nem ch csökkentett akármiket kell enni, hanem kevesebb ch-t :)

2016. nov. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az igen...omg. Kis kekszdarabba hogy fer ennyi minden?
2016. nov. 10. 15:37
 6/8 anonim ***** válasza:

Hogyhogy hogy fér? Amíg van benne annyi atom és molekula, hogy beleférjenek, addig beleférnek.


Az előző pedig okosat mondott, egyszerűen egyél kevés ch-t, nem kell ezt elbonyolítani.

2016. nov. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Te miert remelsz hosszutavo fogyast es egeszseget az ilyen szenhidrat csökkentett (!) szemetkajaktol?
2017. ápr. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem irtam , hogy remelek. Evek ota figyelek az egeszseges kajalasra,es volt egy jo felev mikor kirpobaltam a ch csokentett kajalast. Es ezugyben sok ch csokkentett termeket kirpobaltam. De tisztaban vagyok vele, hogy az update agyonszojazott,feherlisztes feldolgozott kaja. Nem is fogyasztom mar oket joideje.
2017. ápr. 3. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!