Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Fogyni szeretnék. Tapasztalato...

Fogyni szeretnék. Tapasztalatok? Hogy sikerült nektek lefogyni és mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok 66 kg 165 cm magas. Le szeretnék fogyni olyan 45-50 kg-ra vagy legalább is addig ameddig olyan alakom nem lesz ami tetszik. Arra lennék kiváncsi hogy milyen sporttal lehet lefogyni és milyen sokszor kell azt üzni?! És miket kellene ennem és miket nem szabad? És mennyi idő míg lefogyhatok és kb mennyit?

Bocsánat ha zavarosan írtam vagy ha sok lett. Csak mástól nem tudok segítséget kérni és személyedzőm sem lehet. A válaszokat előre is köszönöm! :)



2017. jan. 2. 19:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem, hogy gyógyszert semmiképpen sem szeretnék szedni!

Köszönöm

2017. jan. 2. 19:52
 2/12 anonim ***** válasza:

Olvass :


[link]

2017. jan. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. jan. 2. 20:15
 4/12 anonim ***** válasza:

Szia

Én nyáron kezdtem el fogyni 5 kg-t

Igazából csak utánna néztem,hogy mit szabad enni és mit nem. Emelett naponta el mentem futni. Mikor lefogytam akkor nem voltam megelégedve az alakommal,ezért elkezdtem az izmom építeni

Mire vissza mentem a suliba sok dicséretet kaptam az alakomat illetően :)

Ha kérdésed van írj ;)

2017. jan. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

A fogyás lényege hogy kevesebb kalóriát kell bevinni mint amennyit eléget a szervezet. Az ételek szempontjából kevesebb szénhidrátot kell fogyasztanod (kenyér, tésztafélék fehér lisztes dolgok.) viszont több fehérjét (hal, tojás) illetve zöldségeket kell fogyasztanod.

Ha a helyes étkezést kombinálod egy kis futással, biciklizéssel akkor menni fog a dolog. Ha formálni is akarsz akkor az edzéssel pedig csak finoman, még fiatal vagy.

És ami tényleg fontos hogy ENNI KELL, csak figyeld hogy mit, mikor és mennyit!

2017. jan. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Hát szerintem ha egyszer elmennél vidékre mikor aratás van és futnál a kombájn előtt akkor sokat tudnál futni.Vagy az eke előtt után futogatás.
2017. jan. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Én olyan 13 kg-t fogytam úgy, hogy észre sem vettem.

Aki kérdezte hogyan, annak ezt válaszoltam:

"Egész nyáron egy barátom házának a tetején laktam, füveztem, lsd-ztem és verseket írtam." De nyilván nem vagyok Jim Morrison.

Én is a csóródiétát követtem viszont, avagy nem költöttem kajára, volt, hogy egy nap egy csak gyümölcsöt vagy zöldséget ettem. Valamint mindennap keményen mozogtam, sétáltam, másztam, futottam, járkáltam. Ez meg csak a városi élet. Egy idő után észre sem vettem, hogy éhes vagyok.

Szóval kevés zaba, sok élet.

2017. jan. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

én személyi edzőhöz járok heti kétszer és önállóan még kétszer. ez heti négy alkalom de lehetne több is

ezek mellett kell egy jó étrend rízs/zöldség + színhusok

és egy jó nagy adag elszántság mert nem az első edzés után fogod érezni a változást hanem csak egy idő után ne add fel hajrá

2017. jan. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. jan. 7. 12:13
 10/12 anonim válasza:
Szerintem a magasságodhoz,a 55kg körül a megfelelő.Semmivel nem szebb az anorexiás,pálcika,mint a husisabb
2017. jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!