Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Slim Advence konkrét tapasztal...

Slim Advence konkrét tapasztalatok érdekelnének: Hány kg-t és mennyi idő alatt sikerült fogyni a termékkel:? Visszafizetési garancia igénybevétele esetén fizettek? Mennyi idő alatt? Mellékhatás? Használati útmutató? Komolytalan ez a szer?

Figyelt kérdés

Látom már régebben is volt téma, de választ nem találok rá. Én 2010. 09.13-án rendeltem meg és meg is kaptam. Viszont teljesen más dolgok, mint aminek elképzeltem. Gagyinak tűnik, hatása egyenlőre semmi. Nem nagyon szoktam bedőlni ezeknek az ajánlatoknak, most még is ez történt. Ha van valakinek tapasztalata, szívesen olvasnám. Jelenleg még kétségeim vannak, hogy tovább merjem inni. Semmilyen pontos adagolás nincs rajta, az összetétel szerint csupa gyógynövény, az illata és állaga alapján, pedig bármi is lehet. Azóta naponta ugyanettől a cégtől más terméknévvel már 4 "visszautasíthatatlan" ajánlatot kaptam.


Valahogy a megrendelés megérkezése után találtam csak rá erre az apró betűs részre a honlapon:


COPYRIGHT (C) 2008 XXX *FONTOS INFORMÁCIÓ*: A RENDSZERES TESTMOZGÁS ÉS AZ EGÉSZSÉGES TÁPLÁLKOZÁS A SIKERES FOGYÁS FELTÉTELE. AZ ITT BEMUTATOTT EREDMÉNYEK NEM TIPIKUSAK. AZ EGYÉNI EREDMÉNYEK ELTÉRHETNEK ETTŐL ÉS NEM ÉRHETŐEK EL KIZÁRÓLAG A KÉSZÍTMÉNY ALKALMAZÁSÁVAL. AZ ITT KÖZÖLT ÁLLÍTÁSOKAT NEM ÉRTÉKELTE AZ ÉLELMISZERÜGYI HATÓSÁG. A TERMÉKNEK NEM CÉLJA SEMMIFÉLE BETEGSÉG DIAGNOSZTIZÁLÁSA, KEZELÉSE, GYÓGYÍTÁSA VAGY MEGELŐZÉSE. A KÉSZÍTMÉNY ALKALMAZÁSÁT MEGELŐZŐEN OLVASSA VÉGIG A CÍMKÉT ÉS AZ UTASÍTÁSOKAT. KÉRJE KI ORVOSA TANÁCSÁT A KÉSZÍTMÉNY ALKALMAZÁSA ÉS BÁRMELY FOGYÓKÚRÁS VAGY MOZGÁSPROGRAM ELKEZDÉSE ELŐTT. NE HASZNÁLJA A TERMÉKET, HA VÁRANDÓS VAGY SZOPTAT.


2010. szept. 19. 08:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ilyen külön nőknek reklámozott termékek mindig gagyik.Ez ugyanaz,mint az édességet gyerekkel reklámozni.Fogyni a szénhidrát csökkentéstől és a sporttól lehet.Ha zsírégetőt szeretnél mozgáshoz,akkor testépítő boltokban vegyél ilyesmit!
2010. szept. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem lett volna szabad megvenned. Én is megjártam a hadak útját, volt olyan életszakaszom, mikor mindent beszedtem volna tíz deka mínuszért, sajnos. És én is rendeltem ilyet.

Ez a szöveg (hogy önmagában nem, csak sporttal és egészséges életmóddal ötvözve működik) mindenen rajtavan. Így vagy úgy. Ha nincs mégsem, akkor majd lesz, mert pert indítanak és rá kell írni.

Semmi nem hatásos önmagában, ha egészségesen étkezel és sportolsz, akkor pedig felesleges mellé csodaszert venni, mert az a kombináció üt mindent.

Sajnos most a bőrödön tapasztaltad, hogy nem szabad ilyet rendelni, de még csak boltban venni sem.

Fogyasztószert soha. Táplálékkiegészítőt esetleg, az életmódváltoztatás mellé.

Ezek csak a pénztárcádat könnyítik, nem téged. Átverés mind.

20 kilót adtam le végül, de mindet aerobikórán :) Vegyél inkább egy fitneszbérletet, az oldalt pedig felejtsd el.


Sok sikert!

E

2010. szept. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: mellékhatásokról nem írtam. Nekem a hajam hullott nagyon erősen, míg szedtem, és nagyobb lett az étvágyam :) Ami fogyasztószernél király nagyon :)
2010. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Egyébként teljesen józanul szoktam diétázni :) kétszer 8 hónapig csináltam a candida diétát mindenféle segéd-cucc nélkül. Most hirtelen kellett volna néhány kg mínusz, aztán elcsábultam.


Végül is most már sikerült meggyőznötök, hogy legalább ne szedjem be a cuccot, amit megrendeltem.


köszönöm a válaszokat.

2010. szept. 20. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!