Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Lenne egy olyan kerdesem,...

Lenne egy olyan kerdesem, hogy a lábamat hogyan lehet legalabb 1-2honap alatt lefogyasztani?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kover a labam legalabb 15kg van tajta mig a felso testem oke. Azzal nincs baj. Csak a labamat kene fogyasztanom, mert egyaltslan nem illik a kinezetem a labam miatt.(ertsd: a labam kover es ezert a felso testem hiaba; nem vagyok igy normal test alkatu)


80kg kornyeke a labam miatt.


16/F


2017. okt. 18. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
ILYEN nincs, valaki VAGY mindenhol kövér, VAGY sehol, ekkora eltérés nem lehetséges!
2017. okt. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Van egyenletlen feleslegeloszlás, de ez szerintem sem lehetséges.

Magasságot sem írtál, így fogalmam sincs, hogy a 80 kiló egyáltalán sok-e. De előbb hiszek abban, hopgy fogalmad sincs a normális emberi lábról, minthogy 15 kiló felesleged van, mind lábon. Olyan van, hogy a felesleg zöme hason van (azért 15 kiló plusznál már óhatatlanul akad másutt is, azt hiszem), de lábon...?

2017. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Küldj képet privitben, olyan nincs, hogy túl kövér a lábad a felsőtestedhez képest.
2017. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kuldenek csak nem tudom hogy kell..
2017. okt. 20. 15:33
 5/14 anonim ***** válasza:

[link]


Ide töltsd fel a képet és a linkel meg tudod osztani..., de rengeteg ehez hasonló oldal van.

2017. okt. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

[link]


Ma voltam vizsgalaton es 79kg t mertek 171cm-rel.

2017. okt. 20. 16:08
 7/14 anonim ***** válasza:

Erröl a képröl semmit sem lehet megállapítani.


Elöször is ruha nélkül fényképezd (rövidnadrágban/gatyában), másodszor szemböl, ne felülröl.


HArmadszor meg egész alakos képet (fejed nélkül) is tegyél fel, mert akkor lehet csak megmondani, hogy a tested hogy aránylik a lábadhoz.

2017. okt. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
2017. okt. 20. 16:25
 9/14 anonim ***** válasza:

A plusz kilóid nemcsak a lábadon vannak, azért elég szép "úszógumid" is van, azaz a felsötesteden is van böven fölösleg, a lábad meg nem annyira kirívóan vastag ehhez viszonyítva.


A 171 cm-hez a súlyod ugyan több, mint kellene, de szerintem ne fogyni akarj kimondottan, hanem "alakítsd át" magad, azaz kezdj el sportolni és izmosodj - akkor ugyan a súlyod nem lesz 15 kg-val kevesebb (ami szerintem borzasztó kevés lenne), de normál férfiformád lenne.

2017. okt. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ugy erted a zsirt izomra valtja?
2017. okt. 20. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!