Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Azokhoz szólna a kérdésem,...

Azokhoz szólna a kérdésem, akik megszabadultak hatalmas súlyfeleslegtől (50-40 kilogramm), hogyan értétek el? A kitartás és az elszántság alap, de szeretnék pár tuti tippet! C:

Figyelt kérdés

#fogyókúra #diéta súlyfelesleg
2017. szept. 28. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Eddig 53kg ment le.

Nekem a kalória számolás jött be.

Igazából ez a tuti tipp amit írsz, kitartás és elszántság, nem is fogyni nehéz, hanem kibírni , hogy nem látod az eredményt, hetekig stagnál a súlyod stb

Ha számolod a kalóriát és heti fél kg körül fogysz akkor nem fogsz éhezni szóval tényleg csak fejben kell erősnek lenni.

Ha elhatározod magad akkor menni fog, nem holnap, nem 1 hét múlva, most azonnal elkezded. Énis mindig ilyen halogatós voltam, nem is sikerült , aztán másfél éve este végignéztem magamon és valami "bekattant", hogy elég volt, lefogyok és ennyi.

2017. szept. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a hozzá állásoddal és a kitartásoddal van a probléma..

Ismerem az érzést :)

Igaz én 35 kg adtam le 3 éve ez vissza is jött.

Nagy barom voltam,hogy abba hagytam.

De most újra neki fogtam.

Ne tűzz ki magad elé ekkora célt.

Kezdj neki úgy ,hogy kettő hónap alatt ledobsz egy tízest..

Ez könnyebben elérhető cél mint azonnal nekifutni az ötven kilónak..

Ha gondolod írj rám privátban elmondom én mit ettem,tettem..

És nem éhezve fogytam, az nem megy.

De mozogni kell anélkül nem megy..

Fejben kell eldönteni ha ott elég határozott vagy akkor az első lépést már megtetted az egészséged érdekében :))

2017. szept. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tippet adni nem tudok, de nagyon drukkolok! :)
2017. szept. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!