Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Valaki nem szeretne holnaptól...

Valaki nem szeretne holnaptól fogyókúrázni velem? Egyedül nem vagyok képes elkezdeni!?

Figyelt kérdés
2019. márc. 21. 21:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%

Én szívesen belevágnék újra, de nem vagyok abban az élethelyzetben, hogy ezzel kitartóan tudjak foglalkozni mostanában.


Lelkiismereti kötelességemnek tartom, hogy súlyosan legyengült beteg hozzátartozómat megerősítsem mindenféle szempontból.

2019. márc. 22. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
naná, hogy szeretnéd?
2019. márc. 22. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

"Valaki nem szeretne"

Ha már megkérdezted, időben szólok: én nem!

2019. márc. 22. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

ez jó ötlet!

Csinálunk egy csoportot facen, vagy emailben értekezünk?

Küldünk egymásnak képelet, vagy adatokat, ki hány kiló, ki mit evett, mozgott?

2019. márc. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Minek? Ha igazán fogyni, változtatni akarsz, magadtól is megy. Ez a másra várás kifogás csak. Tudom miről beszelek. 35kg-ot adtam le. Fejben kell eldönteni, mert vannak igen nehéz pillanatok. Tudom én is hogy könnyebb kifogásokat keresni, de csak te magad tudsz változtatni.
2019. márc. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja...meg a másik...holnaptól..ez nem így megy. Ez is egy kifogás. Ha fogyni akarsz, változtatsz majd ha fejben is eldöntötted
2019. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem kifogás, én is 20kg-t fogytam 10éve és többé kevésbé sikerül tartanom a súlyom. Most télen felszaladt +5kg mert nem akartam és nem is tudtam ellenállni a finom falatoknak, most ezt szertném leadni. Ismerem magam, csak elkezdenem nehéz, az első 2-3 nap a kritikus a többi megy magatól. 2hónapja halogatom ezt minden nap eldöntöm hogy na, matól elkezdem de aztán estére elrontom az egészet.

Azt gondoltam, ha összefogok valakivel, úgy könnyebb lesz. De nem várok másra akik írtak nekem ezügyben, azok se válaszolnak. Nem várok másra rájöttem, mától elkezdem és kész. A 3hét múlva levő buliba meg már -3kg val karcsúbban és sokkal több önbizalommal megyek! ;) Ennyi. Most pedig megyek ki udvart csinálni, addig se eszek!

2019. márc. 22. 11:58
 8/11 A kérdező kommentje:
És már ez erőt ad, hogy ide kiírtam ezt. Nem szeretek segget csinálni a számból! :D
2019. márc. 22. 11:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretnék, de befizettem a nyaralást, szóval muszáj.
2019. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Itt sokan vannak, akik már most is együtt fogyókúráznak veled :) Ha van kérdésed vagy elbizonytalanodsz, írj ki ide új kérdést.

Az "együtt fogyókúrázással" az lehet a gond, hogy ha a másik személy abbahagyja, vagy nem jelentkezik, az téged is visszahúzhat. És nincs ott veled a mindennapokban, hogy lebeszéljen, ha valami butaságot akarsz csinálni. Kezdd el mielőbb, ne várj másokra. Képes vagy rá.

2019. márc. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!