Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ki kezd el velem holnaptól...

Ki kezd el velem holnaptól fogyókúrázni?

Figyelt kérdés

Tojás diétát kezdek holnaptól, és szeretnék partnereket hozzá! két hétig csinálom, majd egy hetet szünetelek és újrakezdem. Privátban konzultálnánk, és tartanák egymásban a lelket! Mit szóltok?


itt a pontos diéta, én már csináltam többször:


[link]


2011. febr. 27. 21:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is holnap akarom kezdeni! :) Igaz már egyszer elkezdtem idén,de kudarcba fulladt. Viszont kezdem megérezni a tavasz szelét,és sürgősen bele kell húznom. Szóval konzultálhatunk,ha nem baj,hogy én a tojásosnak ezt a változatát csinálom:


[link]

2011. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

elgondolkozhatnátok rajta, hogy miért kezdtek el egy diétát többször. miért jönnek vissza a leadott kilók, és miért kell újra nekiállni fogyózni.

nem lenne jobb egy olyan étkezésre beállni, amivel most le tudnátok fogyni, és később tartjátok a súlyotokat, és nem kéne ilyen ész nélküli koplalásokkal tovább rongálni a szervezeteteket?

2011. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem. Annak,aki szeret enni,nem egyszerűbb,az inkább fogyózik mindig újra. Én inkább elengedem magam minden ősszel,és leadom a felesleget minden tavasszal. Az élet rövid,és javarészt szar,ha enni akarok,akkor eszem,majd úgyis leadom. El lehet ezt ítélni,lehet nem egyetérteni,de én így csinálom,ennyi.


25/N

2011. febr. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na hol vagy kérdező? :)
2011. febr. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Szerintem is jobb lenne, csak éppen kényszeres evő vagyok, sok stressz ér sajnos és ezzel vezetem le a feszültséget..... Ilyenkor, tavasszal, mindig van energiám elkezdeni fogyókúrázni, és leadni 10-15 kg-ot.... ez is jobb mint a semmi!


az első kommentelőnek írtam privátban, remélem megkapta az üzenetem, ha nem akkor írj ide, vagy te is privátba nekem! C:


ha pedig valaki szeretne csatlakozni, akkor jelezze C;

2011. febr. 28. 10:08
 6/7 anonim válasza:
Jujj szijja:P Én is pont mától kezdtem a Diétát:D Nyárra kéne valami jó alak:D Sok sikert:)
2011. febr. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, neked is!! C; Írj privátban, ha gondolod!
2011. márc. 1. 09:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!