Kezdőoldal » Fogyókúrák » Update módszer » Milyen diétát csináljak?

Milyen diétát csináljak?

Figyelt kérdés

Egyrészt járok orvoshoz, ki azt mondta, hogy napi 5x kell ennem kis adagokat stb. Elkezdeném ezt az űrhajós diétát, csak az a baj, hogy nagyon messze van tőlem a lagközelebbi Updat üzlet, így elég ritkán tudok onnan vásárolni. De ha napi 5x eszek (normál kaját) akkor az nagyon sok pont az űrhajós diétába. Valami tanács esetleg? (Emellett egyébként próbálok sportolni, mozogni, de a tanulás mellett nem mindig van rá időm)


[link]

Norbi ebben a videójában azt mondta, hogy ehhez a CD-hez jár étrend, vagy valami hasonló. Ez nincs meg véletlenül valakinek?


Bármilyen tanácsot, tapasztalatot szívesen meghallgatok akár üzenetben is ezzel kapcsolatba. Nagyon le szeretnék fogyni lehetőleg minél hamarabb, nagyobb tempóba. Ebben kérnék segítséget. Köszönöm.



2019. máj. 7. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Sima szénhidrátszegény diétával lehet fogyni. Az űrhajós diéta is arra épít egyébként, mint ahogy a Norbi update alapvetően.

A fogyás üteme sok mindentől függ, (súlyfelesleg mértékétől, kortól, nemtől, aktivitástól, az alkalmazott diétától stb) nagyon egyéni dolog.

De alapvetően testzsírból nem lehet gyorsan fogyni. A vízveszteség, meg az izomvesztés (pl koplalás esetén) az nem fogyás. Attól a testedről nem tűnik el a felesleges zsír.

Az 5 étkezés se feltétlen kell, az hülyeség, hogy szükséges. Ahányszor eszel, annyiszor megy fel a vércukrod. Ha a vércukrod nagyon megemelkedik, az többlet inzulin termeléssel jár, ami meg zsírraktározáshoz vezet. Így lehet elhízni. Ahhoz, hogy tudj fogyni, stabilizálni kell a vércukrot, és az inzulinszintet le kell csökkenteni. Ezt tudod megtenni a cukor és egyéb finomított szénhidrátok kitakarításával az étrendből.:)

Ha szükségesnek érzed akkor persze lehet enni, de nem KELL ha nem vagy éhes. Én pl egyáltalán nem érzem szükségét, nem vagyok éhes, napi 3 étkezés tökéletesen elég. Átlagosan 80-85 gramm szénhidráttal (de a keretem maximuma amúgy 95 gramm), közel 2000 kalóriát eszek naponta, és 9kgt fogytam az elmúlt 2 hónapban. (március 1-május 6-ig) Nem méricskélem magam minden nap. Igaz, én kalóriákkal nem foglalkozom, csak általában az emberek többsége mindig kalóriákat számolgat, ezért írtam le azt az értéket is.

2019. máj. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocs lemaradt, hogy a fogyáshoz SEMMIT nem kell norbiéktól venni. Mindent meg lehet oldani egészségesebb, olcsóbb verzióban. Persze nem tudsz majd péksütiből meg ilyenekből enni úgy, de egyáltalán nem szükséges, hogy bármit megvegyél tőlük.

Pl cukormentes csoki is beleférhet egy ilyen alacsony szénhidrátos étrendbe, de abból kevesebbet tudsz enni úgy, hogy beleférj a keretbe, mintha mondjuk a norbis táblás csokiból ennél, mert az nem csak cukormentes, de szénhidrátcsökkentett is.:)

Én amúgy vettem tőlük pisztáciás csokit, kegyetlen finom, de elég drága is, szóval kombinálom diabetikus édességekkel. Azok olcsóbbak, de jobban mértéket is kell tartani velük az energiatartalmuk miatt. Én nem tudnék édességek nélkül meglenni, szóval nekem ez így belefér. Péksütit lusta vagyok sütögetni, szóval lisztet meg tésztát meg ilyeneket nem fogok náluk venni. Se kenyeret.

2019. máj. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. 😊😊
2019. máj. 8. 09:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!