Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam el a babámat...

Hogyan altassam el a babámat előbb? Éjfél fele alszik el, nem tudjuk elaltatni fürdés és vacsi után.3hónapos.

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 22:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
"és mivel éjszaka 10-11 órákat alszik egyhuzamban a gyerek, valószínűleg valamit jól csinálunk" nem birom az ilyeneket akik el vannak szallva maguktol mert alszik a gyereke, valoszinu akie nem alszik az szarul csinal valamit, nem? :D nem
2019. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem mondta egy szóval sem, hogy más szaranya, amiért nem alszik 12 órákat a babája. Legyen csak nyugodtan büszke magára. Az enyém is alszik, én is az vagyok. Rá is meg magamra is, mert azért fontos, hogy volt pár szopós hetünk, amíg kialakult az a rutin, amit én jónak gondolok és aminek köze van azért ahhoz is, hogy alszik a baba. De te is legyél büszke a kitartásodért és azért, mert anya vagy és akármi is legyen a gyereked igénye, te kielégíted. Mellesleg segíteni is próbált, nem csak elküldte a halál micsodájára.
2019. aug. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van utolso. Jo dolog lehet ha valakinek szepen alszik ejjel a kicsi. 4 honapos koraig nekunk is szepen aludt. Mi is mindent probaltunk, szuper napirendunk van regeteg mindent csinalok/csinalunk vele, programokat, h kifaradjon, valamiert megsem megy az ejjeli alvas. Napkozben meg ugy alszik mint a kisangyal a delutani alvasnal 2-3orakat. Ki erti. Remelem hamarosan vege lesz.
2019. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!