Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Az exem a 9.5 éves fiammal...

Az exem a 9.5 éves fiammal alszik. Szerintetek jó ez így?

Figyelt kérdés
Van külön szobája a fiamnak, mégis az anyukájával alszik rendszeresen. Meddig normális szerintetek az együttalvás?
2019. aug. 12. 22:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Már nem az. Rendszeresen semmiképp.
2019. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem 13 a fiam, még két három éve ha valami baja volt, itt aludt. Én együtt élek az apjával egyébként. Szerintem te most mindenáron negatívumot akarsz találni a gyereked anyjában, félre ne érts, nyilván van is bőven, de ez kicsit erőltetett, ha csak ennyi a problémád a gyereknevelésével.
2019. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
72%

11 eves unokaocsem meg mindig atszalad tesomek anyaba, ha ejjel felebred.


A lenyeg, h van kulon szobaja es eldontehti hol szeretne aludni, ha ez jo az exednek es a fiadnak is, nincs ezzel semmi problema!

2019. aug. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem egyáltalán nincs rendben.
2019. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem az már nem egészséges...
2019. aug. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
33%
Mire gondolsz kerdezo??? Arra hogy kufircolnak ejjel?
2019. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó: talán inkább arra, hogy a gyereket használja férfipótléknak. Érzelmileg. Ezáltal pedig elég sokféle lelki kárt tud okozni a kötődési zavartól a PánPéter azindrómáig kb bármit.
2019. aug. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

Barátnőm kisfia is beköltözött anya mellé 1-2 évre válás után nem sokkal. Nem volt pasipótlék egyáltalán, barátnőm kifejezetten nem örúlt neki. Viszont a gyerek szorongott a válás miatt, végignézte az egészet, apja is elég nagy se.gfej volt. Aztán kicuccolt, azóta évek teltek el, barátnőm stabil szuper párkapcsolatban, gyerek kiegyensúlyozott, mindenki rendben, senki sem lett perverz.


Nincs miért aggódnod, hidd el. A veled töltött minőségi időre koncentrálnék inkább a helyedben, amikor nálad van.

2019. aug. 13. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem egyáltalán nincs rendben, hogy a gyereked anyja az "exed". Nem az együttalvás a legnagyobb baja a gyereknek. Hogy mennyire beteges, mennyire káros az együttalvás, azt a helyzetet ismerő pszichológus tudná megmondani. De szinte biztosan csak tünete valami mélyebb pszichés gondnak, ami egy válás után nem is lenne meglepő.
2019. aug. 13. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Nem értem sok ember felfogását az együtt alvással kapcsolatban, de oké...

Azt se tudják mi a szitu és már arról csacsognak, vagy inkább okoskodnak, hogy perverz stb...


Kérdező, a kérdésre a válaszom az, hogy kinek mi a normális, sok ember van az egész foldkereksegen, az európai országok kulturaltsaga, modernizalasa miatt pedig sok szakértő akarja megmodnani hogy is jó a gyereknek kutatások szerint szöveg.


Neked legyen mindegy a volt párod hogyan csinálja.

2019. aug. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!