Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 éves kisfiú 1 órás altatás?

2 éves kisfiú 1 órás altatás?

Figyelt kérdés
Nem volt soha jó alvó, de most jó 3 napja napközben és este is kb 1-1 és fél óra mire el bírom altatni.Sokat vagyunk levegőn min 3 órát,kertes házban élünk nagy területen szaladgálhat, motorozhat kedvére.Ma is több mint egy óra alatt aludt el, pedig álmos volt mikor bevittem a szobába.Valami tipp? Ötlet?
2019. szept. 12. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Lehet h a 3 ora keves neki. Az en lanyom 1 eves, es a 3 ora nudli neki... egesz delutan kb csinalni kell vele vmit, kulonben nem fog aludni. Probald te is tobbet kivinni.
2019. szept. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is írhattam volna a kérdést. 2 éves alsó hangon egy óra az altatás, napközben és este is.

Van hogy jobb van hogy rosszabb. Fogalmam sincs mi alakítja. Ötletem sincs mi segíthetne.

2019. szept. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ez egyre rosszabb lesz, van olyan ovis, aki már nem is alszik délután, érik az idegrendszere, normális dolog.
2019. szept. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azért fura, mert eddig 20 percen belül aludt nappal is meg este is csak többször ébredt.3 napja meg megy a túrázás nem tudom mitől változott ennyit a helyzet. A 3 óra tényleg a minimum.Megpróbálom majd, hogy délután tovább kint tartom, de szerintem nem a levegőhiány az oka.Vagy nem tudom.
2019. szept. 12. 15:16
 5/9 A kérdező kommentje:

3


Ne fesd az ördögöt a falra.Sírok ha délután elhagyja az alvást.

2019. szept. 12. 15:17
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Lehet lassan elhagyná a délutánit.
2019. szept. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
5 az nekem is nagy parám, 2 évesen azért nem valószínű, hogy elhagyja az alvást,csak egyre nehezebb lesz elaltatni, amúgy meg pár napból nem kell nagy következtetéseket levonni, most éppen ilyenje van, nálunk is volt ilyen, aztán visszaállt.
2019. szept. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem lehet h siman túl fáradt? En tuti az ellenkezojevel probalkoznek, h kevesebbet van kint, kevesebbet pörgetném a gyereket. Úgy mondjatok ezt a 3 órát, mintha rossz anya lenne h csak ennyit van kint. Egyeb dolga is van az embernek, mint a gyerekre vigyazni kint...


Jo osszeadva en is lent vagyok vele ennyit, de tényleg olyan furan mondjatok, h keves, keves, keves...

2019. szept. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Meglátjuk.Ma délután összesen 20 percet bírt aludni, mert valami nagy hangú autó ment el a ház előtt és felébredt rá, utána már vissza altatni se tudtam.Úgyhogy előbbre hoztam a fürdést is, mert már csak nyűglődött, így hamar el is aludt.Az nagyon kemény lesz, ha ennyire szenvedősen lehet csak altatni hosszú távon.De mondjuk azt én se gondolnám, hogy ennyire korán elhagyná a délutáni alvást, bár nem lehetetlen, de bízom benne, hogy nem ez lesz.Ment mindenkinek a zöld kéz.
2019. szept. 12. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!