Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik hason altatjak a babajuka...

Akik hason altatjak a babajukat azok ejjel cserelnek pelust?

Figyelt kérdés
Vagy ki birja nalatok az ejjszakat?

2019. szept. 28. 02:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3hetes, az éjféli első felkeleskor nem cserélek, most 3 kor kellett. Nehezebben is alszik vissza. :/
2019. szept. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
1x sem cseréltem pelust éjjel.
2019. szept. 28. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
4 és 5 hónapos nevelt babáim kezdetektől hason alszanak (3 és 5 hetesen kerültek hozzánk). Kb.2-2 hétig ébredtek éjszaka enni. Akkor cseréltem pelust. Mióta végigalusszák az éjszakát,nem énresztem őket pelenkacsere miatt. Pelenkafüggő. A Pampers nálunk nem vált be. Volt,hogy átáztak. A Tesco saját márkás pelenkájával nem ázzak át. Most,hogy nagyobbak,éjszakára Liberót használok. Az simán bír 10-12 órát éjszaka.
2019. szept. 28. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
×áztak
2019. szept. 28. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
71%

Mi az összefüggés a hason alvás és a peluscsere között?

A fiam 11 hetes, hason alszik, nem cserélem éjjel. Csak ha bekakil, de ilyen nem történt kb 5 hetes kora óta.

Liberot használunk, bírja az éjszakát, bár mostanában már akadnak balesetek, úgyhogy váltunk egyel nagyobbra

2019. szept. 28. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%
Nem cseréljük,mert sosem kakál be alvás közben. Amikor még újszülött volt , akkor 1x-2x kicseréltük az érzékeny kis bőre miatt,de akkor is csak pisi volt. Olyan 2 hónapos korától nem cseréljük. Most 7 hónapos.
2019. szept. 28. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%
Én cseréltem neki kB 5 hónapos koráig, ugyanis volt, hogy kakilt meg éjjel is. Amióta csak pisi van a pelusban éjjel nem cserélem. Nagyon jól bírja a pelenka az éjjelt.
2019. szept. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

Csak ha kakilt, akkor cserélek. Az első hónapokban sosem kakilt éjjel, pedig amúgy nem aludta át az éjszakát. Aztán az első fogzási időszakban meg többször is kellett egy éjjel pelust cserélni.

De amúgy pisi miatt nem piszkálom.

2019. szept. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
55%
Csak akkor cseréltem ha volt kaki is. Másként simán kibirta reggelig s az altatás is sokkal könnyebb volt így
2019. szept. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
Mi az összefüggés? Hason alvó 4 hónaposam van, soha nem kakilt éjjel, maximum reggel közvetlenül ébredés után. Nem cseréltem rajta pelust soha éjszaka, jó minőségű pelust használunk, kibírja. Ha cserélnék csak megébredne, így viszont evés után azonnal visszateszem a kiságyba és szépen alszik tovább.
2019. szept. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!