Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik ölben altatták babájukat...

Akik ölben altatták babájukat sokáig, mikor és főleg hogyan szoktattátok le erről?

Figyelt kérdés
A lányom 10 hónapos és 9 kg, egyszerűen már alig birom el. De nem csak ez a baj, újabban ívbe feszül az ölemben, nem hagyja, hogy ringassam, alig tudom tartani, de az ágyban az istenért sem alszik el, énekelhetek, simogathatom, mesélhetek neki, mindegy, pedig olyan álmos és fáradt hogy nagyon... De ha kiveszem akkor meg befeszül... Valakinek ismerős?

#elalvás #ringatás #Ölben altatni
2017. márc. 2. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,ismerős...mi lenne,ha letennéd és melléfeküdnél?
2017. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Babakocsi? Én is sokáig ringattam, igaz még csak 4hónapos, de nem bírja a hátam. Átszoktattam a babakocsiba. Ha ébredezik gyorsan vissza is birom ringatni. Nappal ott alszik, éjjel mellettem.
2017. márc. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kicsiként úgy volt, hogy elringattam, és rögtön letettem. Majd amikor már annyira nagy volt, melléfeküdtem, és úgy altattam.

Vagy ha még rácsos ágyban van, leteszed, énekeled a megszokott dalt, és simogatod/paskolod a fenekét közben.

2017. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csilla3333 válasza:

Adj neki egy plüss kabala figurát, és mondd el neki, hogy ez lesz vele, míg el nem alszik. Meg ne azt mond neki, hogy aludjon el, hanem, hogy csukja be a szemét és várja az álommanót. Amíg jön az álommanó mesélj neki. De csendben kell várni a manót, mert ha nincs csendben, akkor a manó megijed.

Nálunk ez bevált. Meg fogja érteni. Csak legyél következetes.

2017. máj. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jelentem, a probléma lassan megoldódni látszik. Mostmár 13 hós, és néhány hete úgy alszik el, hogy félig ülő helyzetben a mellkasomra fektetem hason. Persze nem mindig jön be ez sem, de ha nagyon fáradt, le tudom tenni ébren és elalszik kis simitől. De a klasszikus ölben ringatást csak apától viseli el :) lehet nem nagy dolog de szerintem nagy előrelépés. És ezt magától érte el, nem hagytam sírni! Csak gondoltam megosztom, mert büszkeséggel tölt el. ..
2017. máj. 29. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!