Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 2 éves kislányom teljesen...

2 éves kislányom teljesen kifordult önmagából. Nem hajlandó aludni Valaki nem volt ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nem tudom mi lehet a baj,a kislányom teljesen elromlott.

Kb egy hónapja kezdődött,nem hajlandó elaludni este 11 elött.

Már mindent kipróbáltunk,semmi nem használ.

Nappal nem alszik már kb fél éve. Eddig minden rendben volt vele este 9 kor elaludt délelőtt 10.kor felkelt. Régebben is volt olyan,hogy 1x 2x később aludt el,de akkor ki is aludta a 12-13 óráját reggel,most ezt sem.

Elalszik kb fél 12 kor és reggel már 10 kor fent van. Ugyan úgy nem alszik nappal.


Nem tudom mit lehetne még tenni,valaki nem volt esetleg hasonló cipőben?


2019. nov. 25. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Nekem kèt èvessel mèg nincs tapasztalatom, egy nègy hónaposom van, de magamból kiíndulv,merthogy kislànynak nagyon fèlős voltam, nem lehet hogy az a baj?

Nem úgy èrtem h valaki bàntja, hanem mondjuk làtott valamit a tvben amitől most fèl?

Èn nekem anno a Terminàtor 1 volt ilyen, csak egy kockàt kaptam el belőle,pont azt a ronda fejèt, èvekig volt bajom az elalvàssal emiatt..

2019. nov. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Túlpörögnek, minden érdekesebb az alvásnál. Az én fiam is játszana meg riszálná a popoját éjfélig is ha hagynám. Plusz 8kor kel. Szóval én egy 2 hetet küzdöttem vele, hogy már pedig alvás! Tv kikapcs befekszek mellé, úgy 100szor tettem le, hogy fekvés alvás, nem beszélgetünk stb mire megszokta és most már max fél 10ig van fent. Nem egyszerű.
2019. nov. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%
egyszer elegem lett unokatesóm pörgéséből (kb 3 éves volt) és simán bezártam a szobába hogy mostmáraztán aludni fogsz. 5-10 percig még üvöltött, aztán eldőlt az ágyon mint egy darab fa és aludt.
2019. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd 10-ig aludni reggel, akkor korábban lesz álmos! Keltsd fel 8-kor!
2019. nov. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Reggel már 10-kor fent van? Már?? Ha azt ìrnád, hogy reggel már 5-kor fent az..reggel keljen 7-8 körül. Ìgy lehet délben is aludna egy òrát és este 8-kor lehet altatni. Lassan megy oviba, ott is hasonlò lesz.
2019. nov. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokaig alszik reggel, az a baj. Max fel9-9ig hagyd aludni.
2019. nov. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!