Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Babatakaró igen vagy nem?...

Babatakaró igen vagy nem? Milyen? Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, sok helyen olvasni, hogy a babatakaró kerülendő. Azonban sajnos az én fiam valamiert nem alszik jól hálózsákban. Egyelőre még csak egy hónapos szóval még nem tekereg álmában egyelőre. Mik a tapasztalataitok? Vannak kevésbé veszélyes takaró fajták? Esetleg olyan hálózsákok, amik igazán kényelmesek lehetnének? Valamilyen praktikus tipp/tanács esetleg?

2020. febr. 28. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
14%
Semmikeppen nem altatnam takaroval, nagyon veszelyes. Majd megszokja a halozsakot.
2020. febr. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
És nektek milyen hálózsák jött be? Nem tudom ki pontozott le, de ő is kifejthetné az álláspontját.
2020. febr. 28. 21:19
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
En elso perctol takaroban altatom a fiam 8 honapos.
2020. febr. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
A lányom 2 alkalom után egyáltalán nem viselte el a hálózsákot. Nála egy könnyű polár takarót használtam, ami a mellkasa közepétől a colmbjáig ér. Azóta is a kedvenc takarója, azzal alszik, semmi baja.
2020. febr. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
43%
A hálózsák ugyanolyan érzés, mint a takaró, viszont egy babának százszor praktikusabb a hálozsák, vegyél egy vékonyabbat hátha az a baja.
2020. febr. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Takaróban altatom.
2020. febr. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Sajnos kevesbe veszelyes takarot nem tudok, de azt igen hogy az en kisfiam 3 honapos koraig (amig maga meg nem fogta es el nem kezdte a fejere huzni a takarot) addig takaroban, pledben aludt. Akkor viszont nagyon megijedtem es valtottunk a halozsakra. Azota nyugodtan alszom. Nem aggodom, hogy fazik, kitakarozik, magara huzza, megfullad.

O mar 1 eves, es semmi baj nincs vele, pedig nagyon rugkapalos baba volt. Még a ruhat is lerugta magarol. De megszokta a halozsakot es azota eteren nyugodtan alszunk.

(Bocsi az ekezetek miatt, angol a telefonom)

2020. febr. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%

Én babatakaró ellenes vagyok. Én a 6 évesemet is hálózsákban altatom, mert szereti. Hálózsákoknál az a lényeg, hogy mindenképp csepp alakút válassz.



Éjjeli öltöztetésem:


26+ fok: rövid body

24-25 fok: vékony hálózsák és rövid body

22-23 fok: vékony hálózsák és hosszú rugi

20-21 fok: bélelt hálózsák, hosszú rugi és rövid body

18-19 fok: bélelt hálózsák, hosszú rugi és hosszú body

16-17 fok: gyapjú hálózsák, hosszú rugi (plüss), hosszú body

2020. febr. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a részletes leírást utolsó 🙂 meg a többieknek is.
2020. febr. 29. 10:26
 10/13 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy úgy tűnik megérett az idő nalunk is hogy csináljunk valamit. Ma éjjel magától az oldalára fordult. Szoval ennyit arról, hogy meg nem mocorog 😒 pedig meg csak egy hónapos, azt hittem ezt később csinálják.
2020. febr. 29. 10:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!