Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 7 hónapos baba hányszor...

7 hónapos baba hányszor alszik napközben?

Figyelt kérdés

Eddig legalabb 3x aludtunk (a baba) nappal.

Egyszer delelott majd ebed utan es egy keso delutani alvas. Igy nezett ki egy napunk. 2 hete uj lakasba koltoztuk es azota a keso du-i alvas kimarad. Nem tudom hogy ezt a koltozesnek tudjam-e be, vagy ebben a korban elhagynak egy alvast? Csak mert igy kb 5-5,5 ora kulonbseg van az esti lefekvesig ami szerintem sok, vagy? Persze probalom altatni mikor latom az almossag jeleit, de nagyon nagy a tiltakozas. Egyebkent maszik, ül és 2 foga is kibujt mar.



2020. márc. 2. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
2x30 percet aludt. A délutáni 30 perc és az esti altatás között kb. 3,5 ,óra telt el.
2020. márc. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3x alszik, delelőtt 1orat majd 30 percet a levegőn. Dután 1,5 órát lefekvesig általában 4 4,5 óra telik el de nem tudom altatni már délután amint leteszem az ágyba sír.
2020. márc. 3. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen teljesen normális, hogy már csak 2× alszik. Elvileg 3-4 óra lenne az ideális ébrenlét az alvások között. Alakítsd át a napirendeteket úgy, hogy ne legyen 5-5,5 órát ébren az alvások között.
2020. márc. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
A kisfiam 8 és fél hónapos, még 3x alszik napközben, az utolsó alvás után 3 órát van fent. 8 hónapos kor körül van egy alvásborás, lehet az zavar be a nappali alvásokba. Próbáld meg ugyanúgy elaltatni akkor, amikor az utolsó alvása szokott lenni, ha nagyon nem akar aludni, akkor hozd előrébb egy kicsit az esti fektetés időpontját.Az 5 óra fentlét még sok neki szerintem. Kb 9 hónapos koruk környékén hagyják el a harmadik alvást.
2020. márc. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*alvásborulás

Bocsi, elírtam

#4

2020. márc. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszi nektek! :-)
2020. márc. 3. 09:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én 7 honaposom 2x alszik, délelőtt 1 órát vagy 1,5 órát, aztan délután újra egy 1,5 órát. Ha faradt is később ő sem akar már még 1x aludni, nagyon ritka ha egy fél órára mégis elszenderül. A délutáni alvását próbáld kihuzni, hogy estig ne legyen olyan sokat fent már :)
2020. márc. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!