Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van nekem 1 éves kisfiam, és...

Van nekem 1 éves kisfiam, és sajnos nem tudom átszoktatni a babaágyába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Na az a probléma hogy a kisfiam már azota velem alszik miota megszületett, és sokszor elgondolkodtam hogy rosszat csinálok e evvel neki. És rá jöttem hogy nem vele csináltam rosszat, hanem magammal.

Tudom már elég késő és nehéz lessz átszoktatni a saját ágyába, de nem tudom mivel probálkozhatok még.

Probálkoztam már:

Takarojával

Egy ruhadarabommal

Teddy Mackójáva

Textil pelussal

Simogattam

Énekeltem neki

Dúdoltam neki.

De semmi nem vált be.

Már napok óta probálom vissza szoktatni a kiságyába,

De reménytelennek látom.

Nem szeretném azt hogy ne tudjon nélkülem aludni.

A második gond az hogy az anyosom pórszivon altatta el Fiam, és le kellett neki a telepítenem pórszivó hangot a telefonra hogy aludjon.

Már arról sem tudom leszoktatni😣

És babakocsiba alszik napközbe, ha elalszik utána átrakom a babaágyába, de hirtelen kinyíllik a szeme, és kezdthetem előröl..

Nektek van pár tippetek?

Köszönöm előre is


2020. márc. 23. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Anyósodat inkább nem minősíteném. Te ezt a porszívós dolgot miért hagytad? Ez érdekelne. A másik, a kicsik nagyon hamar alkalmazlodnak. Át tudod szoktatni, de ahhoz következetesnek kell lenned, sztem nálad itt lesz a gond. És akkor eldönthetnéd h te neveled a gyerekedet v közösen neveled anyóssal. Első körben gondold át h mit akarsz, hogyan akarod, és ne add fel. Ja és ne feledd, kényelmesebb sokkal a mostani helyzeted, nem lesz egyszerű éjszaka átszaladgálni a kicsihez, hozzá kell szoknod, eleinte majd kevesebbet alszol az tuti.
2020. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát igy sem alszom sokat 😂

Ő.... én nevelem a fiam, de gyakran van a mamánál. Én ezt nem akartam hagyni és nem is fogom hagyni.

Csak egyszerűnek tünt így.

2020. márc. 23. 12:30
 3/3 anonym34 ***** válasza:
En a szüleimmel 8even keresztül aludtam egy agyba !!!! Es ez egyaltalan nem normalis!!!! Mai napig utalok egyedül aludni .. de a szüleimnek meg rosszabb volt ... en a kislanyommal 4honapos koraig aludtam egyutt utana feltem h leesik aaz agyrol es ment szepen a kisagyba es azota az is alussza az ejszakat
2020. márc. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!